Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális két-három találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális két-három találkozás után járni valakivel?

Figyelt kérdés
Én nem tudom ez, hogy működik, mert elég tapasztalatlan vagyok, de szerintem két-három alkalom után nem sok mindent lehet megtudni egymásról.
2014. márc. 15. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, hogy igen. De attól is függ, más módon kommunikálnak-e ezen kívül, és mennyire vannak egy hullámhosszon.
2014. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még sok is
2014. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 WheneverYouWant ***** válasza:
A franciáknál az a szokás hogy a 3.randi után szexelni kell... az normális?:)
2014. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pont az a jó, hogy még nem annyira ismeritek egymást, de jó az, ha már találkoztatok, mert akkor mégsem olyan idegen :)
2014. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez mindig az adott 2 embertől függ, mennyire vannak 1 hullámhosszon az elején v. sem. szóval nincs rá szabály

én az 1. pasimmal 2 hónap után jöttem csak össze és 3 hónapig tartott

most a 2.-al meg 1. randi után (igaz vmi 8 órán át beszélgettünk, szóval rászántuk az időt :D). és ez már több mint fél éve tart

szerintem 2-3 alkalom után már el lehet dönteni hogy kell-e érdekel-e úgy az illető, mint társ, hogy a személyisége is megvan-e hozzá, nem csak a külseje

2014. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!