Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jegyez el? Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jegyez el? Ez normális?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, és 7 éve járunk a barátommal, de részéről az eljegyzés még tervben sincs. Körülöttem már minden lány menyasszony, vagy feleség, sőt, valahol már baba is van. Megéri nekem ebben a kapcsolatban maradni? Tudom, nem vagyok még lemaradva, de nem akarok későn szülni, illetve ráncos arccal férjhez menni...

2014. márc. 15. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Irigylem a gondjaidat! Komolyan, együttérzek veled és most elsírom magam én is.

UI: Nővérem 10 évig járt egy pasival, se eljegyzés, se semmi részéről. Vége is lett végül, mint a botnak. :(

2014. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.
2014. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem ez igen is gondot okoz, de örülök, hogy viccesnek találod! Én kicsit régi módi vagyok, ennyi!
2014. márc. 15. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Tehát 7 éved volt megtudni, mit jelentesz neki, lehetne-e ők a férjed és gyerekeid apja, de Te egy rohadt gyűrű alapján ítéled meg az egészet? Sosem beszéltetek arról, kinek mit jelent a házasság? És ha ő még nem akar gyereket? Egyáltalán nem olyan általános, hogy 24 évesen házasodnak ma a lányok.
2014. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Türelem gyűrűt terem!
2014. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. és 4. válaszolónak van igaza, meg kell beszélni, ha eddig nem tettétek.


Én például csak akkor szeretném eljegyezni, és elvenni a barátnőmet, ha van stabil munkahelyem és kialakítottam egy viszonylag biztos anyagi helyzetet.

2014. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom Ő sem több mint kb.27, manapság a hapsik 30-40 felett nősülnek...
2014. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne leülni megbeszélni a sráccal a dolgokat, legalábbis azt, hogy neki mi a véleménye a házasságról, szeretne-e. Lehet, még nem érzi magát késznek rá, vagy várna, amíg több pénz lesz esküvőre. Ha terel meg leráz, akkor érdemes gondolkodni a továbblépésen. Ha nem, akkor megmondhatod neki a félelmeidet és azt, hogy szeretnél felsőbb szintre lépni a kapcsolatotokban.
2014. márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 év alatt kiforr egy kapcsolat ha azt látod, hogy nincs jövője akkor nem is lesz.
2014. márc. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!