Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be az exemnek, hogy megváltoztam?

Figyelt kérdés

Még egy hónapja sincs, hogy szakított velem a barátom. Egy suliba járunk, 18 évesek vagyunk.

Az oka az volt, hogy semmit nem tudtam neki megbocsátani, mert elég haragtartó voltam, meg sokat féltékenykedtem, és a barátaival sem tudtam jól kijönni. Szeret engem, de ezt nem tudta már elviselni. De ez a szakítás ráébresztett arra, hogy változtatnom kell. És tudok is, sőt, már most elkezdődött a megváltozásom. Beszélni nem lehet vele erről... Hogyan bizonyítsam be, hogy most jobb lenne velem minden?

A szavak amúgy sem hatnak...

És igen, tudom, hogy töltött káposzta, de ha rosszul sül el, akkor majd tanulok ebből is.

És nem akarom, hogy azt írjátok, hogy lépjek túl rajta, mert nem tudok. Meg amúgy sem ez volt a kérdés...

Előre is köszönöm! :)


2014. márc. 15. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha benne túl sok a rossz emlék, azt már nem tudod jóvá tenni még akkor sem, ha valóban megváltoztál. Most Te is megtapasztalod, milyen az, ha nem bocsájtanak meg. Csak akkor tudnál bizonyítani, ha kapcsolatban lennétek, de erre már nem sok esély lehet.
2014. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Könyörögj, lássa, hogy szenvedsz nélküle. Ha sírva kéred akkor szerintem megenyhül.

Én a könnyekre megenyhülök.

2014. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!