Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na ilyenkor mi van, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ilyenkor mi van, milyen kapcsolat ez?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt

én egyetemista vagyok, ő itthon (tőlem 100 km-re) dolgozik

így csak hétvégente találkozunk szorgalmi időszakban

én hétköznap nem járok szórakozni, mert az biztosan rosszul esne neki

hétvégén pedig nem megyünk el sehova, mert nincsenek közös barátaink, így ha mégis eljutunk vhova, ő elvan a haverokkal én meg nézek ki a fejemből, egyedüli csajként nem tudok bekapcsolódni és közös téma sincs


a másik gond az, h pl ma megsértődtem vmin, ezért eléggé szűk szavú voltam vele, erre ő kitalálta, h nem szól hozzám, így este 10kor el is jöttem tőle és ennyi volt a hétvége, hnap délután megyek vissza szeretett egyetemem városkájába


alapvetően egy nagy problémám van vele, az, h nem törekvő

keres pénzt, de el is fogy neki szinte azonnal

ne értsétek félre, nekem nem kell a pénze, de azért 24-25 évesen már tervezgethetne, spórolhatna stb (még ha nem is tervez velem közös jövőt akkor is)


úgy veszem észre, h szerinte magától érthetőső, h én ott vagyok neki, és sokszor úgy kezel, mintha 15 éve házasok lennénk


kapcsolat ez még? vagy 5 év után minden kapcsolat ilyen?


(bocsi, ha kicsit hosszú lett, de úgy érzem, most nem tudnék elaludni egy kis "beszélgetés", tanácsok, vélemények nélkül)


2014. márc. 15. 22:38
 1/5 A kérdező kommentje:
de úgy néz ki mégis így kell :/
2014. márc. 15. 23:01
 2/5 anonim ***** válasza:
talán fel kellene kicsit frissítened az érzelmeit, h ne vegyen téged annyira természetesnek, de azért 5 év az hosszú idő és talán tisztázni kellene azt is, h mit szeretnétek egymástól, h van-e jövőtök és hasonló... össze akartok-e költözni, vagy csak szimplán meg akarjátok-e egymást mozgatni újra érzelmileg, mert azt hiszem, beleszoktatok és azért állt fel ez a helyzet (gondolom már régóta)
2014. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

igen, úgy van ahogy írtad

az a baj, h nem tudom hogyan felrázni a dolgot, próbáltam már többször is és őszintén szólva belefáradtam, h folyton csak én próbálkozom

2014. márc. 15. 23:35
 4/5 anonim ***** válasza:

énn írtam...

ha belefáradtál - bár nem szeretnék lesújtó lenni :/ - ennyi szövegből úgy érzem, ennek már sajnos vége, de ha vége is, esetleg fogsz találni majd valakit, akivel megoldódnak az olyan problémák (vagy fel sem merülnek) h ne tudjatok közös baráti körben meglenni és hasonlók

ha vmelyik fél már nem képes vagy eszébe se jut változtatni az általában haldokló ügy :/ hacsak "fel nem ébred" a párod annak tudatában, h ha nem változik semmi, akkor szakítasz vele

2014. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor azt hiszem, h jövő hétvégén egy alapos beszélgetésnek kell következnie
2014. márc. 15. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!