Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen illik megkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kuberáns kérdése:

Hány évesen illik megkérni egy lány kezét, hogy ne legyen se korai se túl késő?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 22:57
 1/8 anonim válasza:
25-27? :)
2014. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy "illik". Ezt nektek kell tudni. Felejtsd el, bárki bármit mond is erről. Csak és kizárólag ti tudhatjátok. 18 éves kortól lehet törvényesen házasodni, onnantól ha elég érettnek érzik magukat a felek, hát hajrá.
2014. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már a párkapcsolatokat alárendeljük az illemtannak?
2014. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs szabály erre
2014. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszed csak az életkoron múlik az egész? A kapcsolat minőségén, a lány jövőbeli tervein, anyagi helyzeteteken stb. talán nem?
2014. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én 22 vagyok és 5 éve vagyunk együtt

nem tervezzük a dolgot és nem is szeretnék még esküvőt


persze mindenki más és minden kapcsolat más

erre nincs szabály :)

2014. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzed, hogy ő az a lány akiben 100% ban megbízol. Már 16 évesen is elveheted ha jól tudom vagyis én hallottam ilyet is :D
2014. márc. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16 évesen csak szülői beleegyezéssel, vagy kivételes esetekben (pl. teherbeesés, stb.).
2014. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!