Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fiúk! Titeket zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fiúk! Titeket zavar, ha a párotok mást like-ol Facebookon?

Figyelt kérdés
Talán hülyeség, de én ha kapcsolatban vagyok, nem szoktam férfiakat like-olni, haverokat sem, nehogy félreértse az aktuális párom. Sőt volt olyan párom, aki kikérte magának, miközben ő női ismerőseinek hivalkodó képeit like-olta.
2014. márc. 15. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Én is lájkolok, ha tetszik valami, és nem azért, mert akarok valamit attól, aki kirakta. Ugyanígy azt sem figyelem, a párom miket lájkol.
2014. márc. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jajjj de nem sírok már többet,nem lesz attól könnyeb,szivemben a bááánat!
2014. márc. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem feküdtem még le?
2014. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én eleinte nem lájkolgattam más lányokat, de mivel a (volt) barátnőm is ezt csinálta a fiú ismerőseivel, így én is elkezdtem... De cserébe leiratkoztam a hírcsatornájáról (vagy mijéről) így egyáltalán nem láttam, hogy kit lájkol, meg mit oszt meg... Nem bsaztam fel az agyam! Te is kipróbálhatod, működik!
2014. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én páromnak nincs Facebookja :D. De ha lenne, akkor zavarna, ha ilyen hiányos öltözetben pucsító kacsaszájú vagy nyelvnyújtogató erkölcstelen nőszemélyek képeit lájkolná. Ha haverjainak a kulturált, aranyos képeit, akkor nem.
2014. márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még friss a dolog köztünk.... Az már gáz, hogy pucsító, kacsaszájú, szilikon dudás nőket like-ol.
2014. márc. 16. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:
én attól kattantam el mikor rákeresett valamelyikre leis törölte a facebookját
2014. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az én barátomnak már elmondtam, hogy zavar, ha egy bizonyos "kedves" kislány képeit lájkolgatja, és kérdőjelek voltak ugyan a szemében, de abbahagyta. Néha meg is kapom, hogy sárkány vagyok, de ha nem érdekli állítólag, akkor minek kell nyáladzani a képeire? :) szóval igen, engem például zavar, mikor én sem lájkolgatok más pasikat. (2 éve vagyunk együtt)
2014. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar.
2014. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!