Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal két hónapig is flörtöltünk, mire végre egy buliban mondta is nekem, hogy komoly kapcsolatot akar. Ezután elutazott pár napra, majd mikor visszajött, én persze meghivtam és felajánlottam neki, hogy találkozzunk.Ő azt mondta, hogy nem akar belebonyolódni egy kapcsolatba. Most mi van? Ki érti a lányokat?
2014. márc. 16. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit. És nem kell mindent érteni. Bármi oka lehet, amiért meggondolta magát, felesleges rajta agyalnod.
2014. márc. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondta, hogy komoly kapcsolatot akar, azt általánosságban értett, nem úgy, hogy veled. Csak gondolta szól, hogy valakivel szeretne. Azt rontottad el, hogy félreértetted.
2014. márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De azt mondta, hogy velem, én mikor rákérdeztem, hogy ezt miért mondta, erre azt válaszolta, hogy volt benne némi igazság.
2014. márc. 16. 00:11
 4/5 anonim ***** válasza:
El, ugrottál. Ezzel a lépéssel ő vette el az irányítást s lettél kisebb a szemében.
2014. márc. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te nem rontottál el semmit. Mindig is voltak, vannak, lesznek olyan hülye csajok, akik azt sem tudják, mit akarnak, vagy tudva-tudatlanul szeretik húzni a másikat. Keress vki mást, ez a liba felejtős - női szemmel mondom neked.
2014. márc. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!