Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, szerintetek miért halt ki a férfiak igen nagy részéből a kezdeményezőképesség, ill. a kezdeményezésre való hajlam?

Figyelt kérdés

Úgy tapasztalom, hogy sok férfinak baromi nehezére esik az ismerkedés, de még a kezdeményezés is.


Kevés létezik, de akik kezdeményezőbb típusúak, azokat két részre osztom. Az egyik részük már régebb óta foglalt, ők szívesen leállnak beszélgetni más lányokkal, mert a kapcsolatuk biztonságon, bizalmon alapul, így ezekben a férfiakban már nem található az a jellegzetes "ismerkedési görcs". A másik részüket pedig szélhámosoknak, hazudozóknak, nőcsábászoknak tartom, ők szót sem érdemelnek.


Szerintem egy-két csalódástól ennyire játszani a struccot és a fejüket a homokba dugni tök felesleges, mert ezzel más nőknél fosztják meg magukat az esélyeiktől.


2014. márc. 16. 00:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Eddig rendben van, de milyen a másik oldal?
2014. márc. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Milyen másik oldal?
2014. márc. 16. 00:26
 3/21 anonim ***** válasza:

Bárcsak egy-két csalódás lett volna csak.Amikor mindent megtettél érte 8 éven keresztül próbálkozol,és semmi nem jön össze?! Ebben nem 1-2 csalódás volt,és nem csak nőkben.

Nem ilyen egyszerű a helyzet,én sem nagyon merek már kezdeményezni,pontosan ezért.Nagyon sok éven keresztül sok energiát beleöltem,és semmi eredménye nem lett.Ráadásul volt egy amikor nagyon durván megaláztak,pedig mindenkivel kedves voltam,jól is nézek ki mások szerint szóval elvileg minden klappol,és mégsem jön össze valamiért. :)

2014. márc. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

50-70évvel ezelőtt nem kellett, attól tartani hogy a megszólítást követően, finoman lekoptat a kiszemelt, csak mert nem úgy áll a hajam, esetleg aznap nyakamba vettem egy vastag aranyláncot, szóval ilyen piti dolgok miatt volt már kellemetlen élményem. Néztek már engem b*szos állatnak, volt aki félt tőlem mert nem túl bizalom gerjesztő amikor oda állok az illető elé, és csak a hát izmommal kitakarom teljes egészében.


Rájöttem hogy nem fogok senkinél kuncsorogni azért hogy társaságom legyen, inkább bámuljon meg, ha nem jön oda megszólítani.


Van vagy 5 lány barátom, de az egyik megmondta hogy ha nem baráti viszonyt ápolnánk, akkor is csak kavarna velem, mert nem tudna megbízni bennem. Szóval ennyit erről, nem fogok tönkre menni abba hogy fussak egy olyan ember után, akinek megfogok felelni

21F

2014. márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, másik oldal alatt a nőket értem.
2014. márc. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha már osztunk, szorzunk, akkor bontsuk típusokra azokat is, akik nem kezdeményeznek. Csak hogy elkerüljük az általánosítás gyanúját, ami biztos nem játszott szerepet a kérdés megírásakor:


- Csalódott és feladta (ahogy említetted)

- Félénk és más srácok felé sem nyit könnyen

- Azért nem szólít le, mert nem akar tőled semmit

2014. márc. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Szerintem egy-két csalódástól ennyire játszani a struccot és a fejüket a homokba dugni tök felesleges, mert ezzel más nőknél fosztják meg magukat az esélyeiktől."


A visszautasítás esélyét akarják ezzel csökkenteni, a becsajozás esélyének csökkenése csupán a káros mellékhatás :D


Egyébként kérdező, ha meg akarod ezt érteni nőként, akkor nosza, kezdeményezz pasiknál addig, amíg vissza nem utasítanak. Na, azt az érzést szorozd meg pár száz alkalommal...

2014. márc. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy a csalódások miatti félénkséget, tutyimutyiságot, mint akadályozó tényezőt túlságosan felnagyítják a férfiak, bolhából csinálnak elefántot.
2014. márc. 16. 00:45
 9/21 anonim ***** válasza:
Nagyon tud ám fájni egy bolhacsípés is, sok csípés meg főleg!
2014. márc. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor adjatok többnek esélyt,illetve ne legyetek ennyire felszínesek ilyen egyszerű.Ne ítélkezz előre kívülről,hanem ismerd meg és utána dönts. :)
2014. márc. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!