Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csinalja ezt, ha "szeret"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt, ha "szeret"?

Figyelt kérdés
Arrol van szo, hogy van egy lany, akibe nagyon szerelmes vagyok es o is belem (legalabbis azt mondta) de van koztunk 3 ev es persze h en vagyok a kisebb... Es ezert nm akar velem kapcsolatot. De azt mondja, hogy lehet valami ugy, hogy masok nem tudnak rola... Es ma este elmentunk bulizni es mindig masok tarsasagat kereste es mostanaban mindig en keresem, nemtudom, h o miert nem. Es beszeltunk es azt mondta, hogy legyen vege, mert neki nem kell olyan, aki feltekenykedik. Persze hogy feltekenykedek, mikor szivesebben van masokkal, mint velem. Es azt mondta, h nyomulok nagyon... De en ezt nem ertem, mert regen is ennyit beszeltunk es akkor nm volt baj. Es most hirtelen "megfojtom"... Azt latom, hogy nm akar velem lenni, de azt mondja, hogy akar es szeret meg minden, de akkor en ezt nm ertem, hogy miert van inkabb masokkal, mint velem? Es most gondolkodasi idot kert... Szerintetek mi lesz? Azt tervezem, hogy tobbet nem fogok meg rairni se, nemhogy felhivjam... Ha akar keres, ha nem, akkor nem, de en attol meg ot nagyon szeretem es nemtudom, h mi legyen... :-(
2014. márc. 16. 01:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah, es 14f es bocsi, hogy ekezetek nelkul irtam :-)
2014. márc. 16. 01:21
 2/13 anonim válasza:
Előszőr is hány évesek vagytok?:) Mert nemmind1 azért még tinédzserkorban. Én egyébként azt ajánlom írjrá, kérj bocsánatot tőle, hogy féltékenykedtél nemszeretted volna megbántani amit gondolom nemszerettél volna:D És ha érdekli hogy bocsánatot kértél akkor meg hajrá így tovább csak 1 kicsit akkor lassabban tedd a lépéseket, ha viszont figyelmen kívül hagyja a bocsánatkérésedet adj neki időt. Remélem segítettem valamennyire:)
2014. márc. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az orrodnál fogva vezet, úgy játszik veled, mint a kocka a számítógépes játékaival.
2014. márc. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Bocsi újra az első vagyok. 14 éves vagy és hogyha ő 17 éves az azért ilyenkor elég nagy különbség:/ mert ha te kb 18 lettélvolna ő 21 még akkor talán lehetne valami de így nagyon kicsi eséllyel lesz bármi de azért kérj bocsánatot és szurkolok!!!!!!
2014. márc. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Holnapmeg nm irok ra, mert akkor az lesz a baj, h megint nyomulok... Holnaputan bocsanatot kerek es meglatjuk h mi lesz :-)
2014. márc. 16. 01:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Nem akar megbántani, ezért nem mondja, hogy nem akar veled lenni. Összpontosíts más csajokra! Biztos van másik aki akar téged, csak meg kell találnod. Próbálj ki minél többet, egészen addig amíg meg nem találod az igazit.
2014. márc. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem o az elso, akibe igazan beleszerettem es nm akarom elengedni, de persze muszaly, mert sztem nemet fog mondani h tovabb folytassuk... Azert drukkoljatok
2014. márc. 16. 01:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Én drukkolok neked. Csak félek, hogy csalódni fogsz. Ígérd meg, ha nem jön be, akkor a jövő héten minden nap leszólítasz egy csajt!
2014. márc. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna hogy vica versa működik a dolog. Van 17 éves aki összejön egy 14 évessel? Röhej. Gondolom erre ő is rájött,azért akar dobni.
2014. márc. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretne lekaksizná a korkülönbséget!
2014. márc. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!