Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok mert úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok mert úgy érzem, hogy a barátnőm más fiút is szeret rajtam kívül Miért van az, hogy bejön neki a fiú? Alább láthatóak a következtetések

Figyelt kérdés

Szóval :

Bnőm egyik nap azt álmodta,hogy összejött az egyik haverommal akivel ő is nagyon jóban van

A moziban mikor néztük a 300 2.részét és mikor kimentünk a moziból utána azt mondta ,hogy a filmben a szexjelenetnél az a haverom jutott eszébe,hogy olyan mintha az a haverom lett volna ott

Mikor megbántja ez a haverom akkor mindig megsíratja

egy közös lánybarátunkkal most nagyon jóban van ez a haverunk és azt mondta bnőm,hogy ő nem szeretné ha összejönnének mert,hogy az nem lenne jó meg név szerint mnodta,hogy Szeretem ...ot nem tudom,hogy úgy mondta e,hogy csak barátként

Régebben olyat is mondott már a srácnak,hogy lesmárolja miközben én is ott voltam de elvileg csak az miatt,hogy mesértse a haveromat mivel,hogy neki most nincs barátnője

Volt,hogy heccből azt mondta nekem,hogy ő meg elkezd kavarni ezzel a sráccal

Ez a haverom folyton felhívja a csajomat

Vmint kérdezi sokszor barátnőm,hgoy bejön e a fiúnak,hogy ennyire keresi

A múltkori kérdése pedig ez volt,hogy összejött volna e vele a srác ha nem lett volna akkor barátja

Ja igen furcsa,hogy velem még nem akar lefeküdni de ezzel a haverommal meg az az érzésem,hogy szívesen csinálná

Kérlek Segítsetek mondjátok meg,hogy mitévő legyek ezek után

Tudom bíznom kellene benne de vhogy nem tudok


2014. márc. 16. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

"lesmárolja miközben én is ott voltam de elvileg csak az miatt,hogy mesértse a haveromat mivel,hogy neki most nincs barátnője "


Marha nagy sértés ez! :D Ez igen!:D


Nézd, szerintem hagyd a fenébe ezt a lányt. A vak is látja, hogy te csak pótkerék vagy ebben az autóban. Sajnálom. Keress értelmesebb lányt, aki értékel.

Én biztosan lelépnék szó nélkül egy ilyen helyzetből, a büszkeségem nagyobb.

2014. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dobd ki a fenébe.. hidd el, jobb lesz :S
2014. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pfff... Ez a csaj eléggé tesz rád ha ilyeneket csinál. Én sajnállak, nagyon rossz érzés lehet... :(

Mondd el neki, hogy ez mennyire zavar, ha nem változtat, akkor hagyd el!!

2014. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

mindenképpen beszélned kellene a barátnőddel. A kapcsolatotoknak kölcsönös bizalomra kell épülnie, illetve minden titeket érintő kérdést meg kellene tudnotok beszélni. ez nagyon fontos, hogy alapvetően ne legyen kéréses hogy hogyan tervezitek a jövőt. Persze, az is fontos, hogy hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt, de egy idő után már bizony őszintén el kell gondolkoznotok azon, hogy együtt képzelitek-e el a továbbiakat. Főleg, ha a testiség is már szóban forog, tudnotok kell, hogy valóban szerelem van-e mindkét fél részéről, és nagyon fontos, hogy őszinték legyetek egymáshoz. A szeretkezés akkor tud igazán csodálatos élmény lenni, hogy ha lelkileg is egy hullámhosszon vagytok és nincsen probléma a kommunikációval.

A féltékenység az egyik legveszélyesebb dolog egy kapcsolatban. Amíg ilyen a viszony kettőtök között, hogy egy ilyen történet megeshet, szerintem nem elég szoros a kötelék. Saját tapasztalatból mondom, hogy a barátommal rendszeresen hecceljük egymást oda-vissza más fiúkkal és lányokkal a baráti körünkből, de egy pillanatig sem gondoljuk komolyan. Tudnod kell, hogy a barátnőd Téged akar, és csak Téged, és neki is tudnia kell, hogy ez fordítva is igaz.

Ha az alapvető bizalom kiépül, megértitek egymás gondolatait, és érzéseit, a továbbiakban nem csak a féltékenységet, de rengeteg felesleges veszekedést megelőztök.

remélem, hogy meg tudjátok oldani, ha isten egymásnak teremtett benneteket, akkor sikerülni fog ;)

2014. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!