Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem váll el? Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem váll el? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm története ez! Feleség megcsalta a férjét többször valakivel. Szerelmesek voltak egymásba és a nő ígérte, hogy válni fog, de nem mert lépni mert a gyereket nézte, hogy apa nélkül nő fel. Sok vita volt a feleség és a szerető közt, féltékenységek pl, amikor épp otthon volt a férj akkor a szeretőt zavarta egy idő után. Meg ugye az ígérgetésekből is elég volt a sok hazugságból. De nagyon szerették egymást. Szerető a végére bekattant és többször mondta, hogy megöli magát mert nem tud élni nélküle, nagyon csúnya viták voltak, persze a feleség szakított többször a szeretővel meg fordítva is, mert idegileg ki voltak. És a szerető egyszer feldobta a férjnek, hogy csalja a felesége vele. Amúgy a férj havonta járt haza 10 napra. Feleség kiábrándult a szeretőből, de tovább zaklatta, bocsánatkérés stb, meg hogy kezdjék újra. Feleség közölte a szeretővel, hogy lelkiismeret furdalása van a férj miatt mert kiderült az igazság ugye és szégyenli magát! És azt mondta a szeretőnek, hogy már nem szereti, utálja, gyülöli, kiábrándult belőle. És azt mondta, hogy most érzi, hogy lehet elveszíti a férjét és szereti őt mégis, Eddig nem szerette őt! Anno a feleség a férjjel sokszor muszájból feküdt le, undorodott tőle sokszor amikor anál vagy orált kellet csinálni.


Nem értem én ezt most! Valaki értelmezné? Szerintem a feleség szereti még a szeretőt csak ugye kiábrándult belőle, mert feldobta a férjnek meg az ongyilkosság. Ja meg állítólag fenyegette sokszor a feleséget, hogy feldobja. Szerintem a szíve mélyén szereti a szeretőt csak nem bízik már benne és nem meri vele összekötni az életét. Férj marad szerintem ha csak nem válik el, megpróbálja vele helyre hozni. De most csak a lelkiismeret miatt?


2014. márc. 16. 12:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

mert nem mer belevágni az újba és feladni a régi megszokott ismertet

a szerető se egy főnyeremény mint kiderült

2014. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 isshosenkin ***** válasza:

szerintem a férj, hazaviszi a pénzét, a szeretővel meg csak azért jó, mert tiltott...ha kapcsolat lenne belőle, a feleség tönkremenne benne.


lehetne korrekt, bátor, hagyja ott a családot, a biztonságot, és vállalja a szerelmet...


persze, hogy a szerető nem csak dugni akarja, hanem vannak érelemi is, amivel a feleség játszik.


miért ism beszél a feleség szerelemről, meg ilyenekrőől..tök természetes, ha valaki vágyakozik és ha úgy alakul kiéli a vágyait, egy szeretővel..manapság.De akkor ne képzeljen bele olyanokat, ami nincs benne..

2014. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a nőt komolyan! Szerető is követett el hibát, mert nem kellet volna fenyegetőzni meg csúnyán beszélni. én mondjuk megértem őt mert kétségbe volt esve, hogy elviszit. Meg a sok ígérgetés? Nekem magas az egész. Most meg mégis szereti férjét? Az a érdekes szerelmes volt a szeretőbe is! Most meg nem? Szerintem csak egyszerűen ahogy írta az első... nem egy főnyeremény a szerető se mert elszúrta a buta viselkedésével! Biztos haragszik rá meg minden! Haveromról van szó amúgy, elmesélte nekem mi van. és most teljesen maga alatt van. Nekem is mondta már, hogy felköti magát stb... milyen tanácsot adhatnék neki amivel meggyőzhetné a nőt?
2014. márc. 16. 12:24
 4/26 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a szereto egy turelmetlen bunko paraszt, hidd el,hogy nagyon kiabrandito lehetett a viselkedese mar csak azok alapjan is,amiket leirtal . Siman hiheto,hogy a feleseg kiabrandult a szeretobol es siman elkepzelheto,hogy valoba szereti a ferjet - a harmadik azert kellett mert valami felresiklott a kapcsolatukban,ami kesobb rendezodhetett.


A szereto beszo.ta - igazi aldozat tipus . Van ilyen

2014. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Sajnálom a haveromat, úgy segítenék neki de nem tudom hogy! Jól elbaltázta az biztos így a végére! :( Nem tudom mi lesz most így! Az is baj, hogy nem bírja nélküle és hívja telon meg smst küld neki meg emailt is! Sajnálja a történteket, de hát lehet késő már! :(
2014. márc. 16. 12:31
 6/26 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide, hogy segítsek neki, hátha tudtok valami érdemleges választ adni és azt megosztanám vele! Nő most nagyon pipa rá, hallani sem akar róla és ideges amikor látja, hogy cseng a telo, ezt a nő mondta neki teloba. Persze hajtogatja, hogy hagyja őt békén mert mindennek vége most. Meg nem szereti és utálja stb.. nem tudom már én sem. Szerintem a nő is zakkant és ő sem tudja mi legyen de azt látja egyszerübbnek, ha vége!
2014. márc. 16. 12:34
 7/26 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hidd el,hogy tenyleg utalja most a no . A legjobb amit tehet ,hogy elefeljti a not ,hagyja,hogy elje a sajat eletet . Tenyleg nagyon elrontotta, biztos,hogy soha nem fog megbocsatani neki a no . Tapasztalatbol tudom,hogy egy turelmetlen szereto,aki raadasul a hatterben kavar egyreszt megutaltatja magat,masreszt pedig segit a nonek abban,hogy ismet megprobalja a ferjevel.
2014. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Neked is volt valami hasonló?


Bár én nem hiszem el, hogy szereti a férjét! Nem tudom mi lesz a haverral!

2014. márc. 16. 12:44
 9/26 anonim ***** válasza:
Volt..en voltam a ferj .
2014. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Elmesélnéd?
2014. márc. 16. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!