Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már, úgy hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már, úgy hogy nincs semmi értelme annak hogy élj, mert akkorát csalódtál abba akit a legjobban szeretsz?

Figyelt kérdés

Másfél éves kapcsolat után, kezdem feladni a reményt

9Hónapja más ember, és azóta szenvedek.

Nem tudok nélküle lenni, mert sírás stb

Nem bírom ki hanem beszélünk mindennap pár mondatot legalább.

Nélküle semminek érzem magam, de én már nem bírom vele, és nem tudok elszakadni tőle ! Nem megy!

Megbeszéllés meg nem hat.

Semminek érzem magam mindenhogyan.


2014. márc. 16. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.Eléggé értékes embernek tartom magam,hogy ne függjek senkitől.Sem érzelmileg,sem anyagilag.Rakd rendbe az őnbizalmad,mert így csak szenvedsz.
2014. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Súlyos kapcsolatfüggőségben szenvedsz, egyedül értéktelennek érzed magad. És nyilván az is vagy.
2014. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ő tett ilyené inkább:)

Már sem szépnek, sem vonzonak semminek tartom magam

2014. márc. 16. 12:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaj már hányszor.... ha annyi millióm lenne ahány emberen csalódtam sose kéne többet dolgoznom :)

Nem csak a partnereimben de a barátaimban is sorra... mégis itt vagyok. A gyenge emberek adják fel az életet ilyesmi miatt.

2014. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az meg a másik, hogy az első válaszolóval értek egyet, én is tisztelem becsülöm és szeretem magam annyira, hogy nem maradok beleragadva egy ilyen méltatlan helyzetbe és teszem vele tönkre magam mert nehéz változtatni.

Be kell látni, hogy nem tesz neked jót ez az ember ez a kapcsolat tehát minél előbb kiszállsz annál jobb lesz neked.

2014. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha megszeretsz valakit, függni fogsz tőle. nem azért, mert gyenge vagy meg önállótlan, hanem mert fontos a másik. akarod, hogy jó legyen neki. akarod, hogy vele legyél, és jó legyen együtt.


amúgy szerintem hagyd ott, ha lehúz.

2014. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

az a baj, mostanába, mindenért én harcoltam őő semmiért.

És bele fáradtam.

Akartam neki örömet mert attol voltam boldog ha ő is az

De mikor azt látom hogy , jelölget lányokkal barátkozik

miközben nekem meg tiltsa feladom.

2014. márc. 16. 13:58
 8/10 anonim ***** válasza:

jól teszed, hagyd.

6#

2014. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

de amugy a férfiaknak mért szál el az agyuk?


Eddig pl ő nem volt bekébzelt stb... most meg nagyon!

2014. márc. 16. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:

nem általánosítanék.


lehet, hogy érzi, hogy ragadsz rá.

2014. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!