Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez szakítóok lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szakítóok lehet?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt, 15 km-re lakunk egymástól. Sajnos ő elég pocsékolós típus, meg szórja a pénzt, pl otthon van kaja de neki az nem jó mert mekizni akar és sok pénzt ott hagy, utána meg lehet kidobni az otthoni kaják, stb. Na és most ő szeretne otthonról elköltözni ide, ahol én is lakok, vagy velem költözik össze vagy a haverjával. Emiatt a pocsékolása miatt szoktak lenni vitáink, és az jutott az eszembe hogy inkább költözzön össze a haverjával, amolyan "nevelői célzattal" hogy megtapasztalja hogy nem úgy mennek a dolgok, hogy 15 ezer forintból kijön egy hónapban így, meg hogy nincs "asszonyka/anyuci" a háznál, aki szépen kimos, kitereget, vasal, megfőz, kisikálja a wc-t stb. Mert hajlamos ám arra hogy hazamegy munkából és nem segít semmi házimunkát. Két pasi meg mégiscsak másképp él, mintha lenne ott egy nő. Legalábbis a haverja sem valami "szorgos".


Viszont kicsit félek, hogy megbántom azzal hogy nem én költözök vele össze, szerintetek emiatt szakítana?


2014. márc. 16. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy bajok vannak itt.
2014. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet szakító ok, ha ezt felveted, de egy ilyen döntést nem hozhatsz meg helyette, max javasolhatod.. (De akkor ha megkérdezi hogy miért, semmiképp se hazudj)
2014. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ő mindenképp költözni akar, ezt ő mondta is hogy vagy velem vagy a haverjával.


Én azért is tartom amúgy butaságnak hogy ide költözzön, mert ha végzek a sulival (pár hónap) akkor mi eleve egy másik városba költöznénk, oda ahova ő jár dolgozni és én is ott kezdenék el dolgozni. Ezt a pár hónapot szerintem kibírta volna még otthon és félretehette volna inkább azt a pénzt amit majd most elkölt (ezt javasoltam is neki), de hajthatatlan, mert ő már unja hogy be kell buszoznia.


Egyszer szóba került ez, megint a pocsékolás volt a vita tárgya, és én akkor mondtam neki hogy inkább költözzön össze a pasival, akkor majd hátha észbe kap hogy lehet nem is mondott hülyeséget ez a szőke csajszi. De ez a dolog még elég friss, majd még mostanság fogjuk megbeszélni a részleteket, de lehet kitartok a véleményem mellett, csak remélem azért ez nem lesz ok arra hogy szétmenjünk, mert annyira azért nem akarom megbántani...

2014. márc. 16. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Felesleges volt kiemelned, hogy szőke vagy, rájöttünk enélkül is.

4 év járás után még mindig itt, a béka s**gge alatt van nálatok a kommunikáció?

2014. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szakításhoz nem kell ok, még indok sem...

Viszont ha nem költözöl össze vele, akkor tart valamerre az a kapcsoat?

2014. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kifejtem, hogy mi az igazi probléma. Túl azon, hogy a problémamegoldó képességetek 4 év járás után is a nagy nulla közelében van.


De a legnagyobb baj, hogy te a saját elképzeléseid szerint irányítgatni akarod, olyasmikben, amikhez nincs közöd. Legalábbis ilyen szinten nincs, és ami a kivitelezést illeti, egyszerűen szégyen.


Nem tudom, hogy ez a "pocsékolás" anyagilag mennyit jelent, de én azért nem verném ki a balhét, mert néha a mekibe benéz. Főleg, hogy megkeresi rá a pénzt. Persze, egy kapcsolatban nyilván a másik félnekis van némi beleszólása a költekezésbe, főleg, ha már az együtt lakás is szóba kerül, na de azért te jócskán túllépted az egészséges határt. Egyelőre még csak együtt sem laktok (és nem is akarod, ahogy látom, ebből is kitűnik, mennyire nagy a szerelem köztetek), most ha neki a McDonald'sban van kedve kajálni, miért ne tehetné meg?


Na meg mégis ki vagy te, hogy "nevelni" akarod őt? És főképp megszabni, hogy mikor kültözhet el otthonról? Azért ezt hadd döntse már el ő!


"majd hátha észbe kap hogy lehet nem is mondott hülyeséget ez a szőke csajszi"

Pedig hülyeséget mondott.


"remélem azért ez nem lesz ok arra hogy szétmenjünk"

Nyugi, eddig sem az eszedért és a személyiségedért szeretett, szóval ameddig jól nézel ki, és meg tud d*gni, addig nem fog elhagyni.


A korotokra meg nem merek tippelni, mert értelmileg a 16-ot ha alulról súrolod, sokat mondtam.

2014. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha valami bajod van a válaszommal, nem muszáj ám privátban értetlenkedni!

Egyébként meg túlbecsültem a mentális életkorodat. Az, hogy nem mersz a "nyílt színen" kritizálni, sokat elárul rólad. Ez nem más, mint gyávaság. Kb. egy 6 éves értelmi szintjén van. Ja, meg hogy ott kiderülne, hogy mégis csak nekem van igazam? És látnák mások is, hogy olyanokkal vágsz vissza, amiket le sem írtál? Vagy egyszerűen csak rátapintottam a fájó igazságra? Ugyan kérlek, ne nevettess! :)

2014. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Legyen neked gyereknap :)



A levél amit írtam:


Te nem vagy normális. Mivel van problémád mond, az értő olvasással vagy az agyaddal?


Leírtam, hogy itt nem az a baj, hogy néha elmegy a mekibe, hanem hogy megvettük és megfőztük a 3 kg csirkemellett (igen, ennyit, mert ennyit eszik), aztán meg még Ő dobná ki a kukába, mert 2 napos kaját nem hajlandó megenni! A meki egyébként is CSAK 1 db példa volt!


"De a legnagyobb baj, hogy te a saját elképzeléseid szerint irányítgatni akarod, olyasmikben, amikhez nincs közöd. "

Na és erre miből következtettél? Hogy azt írtam hogy költözzön össze a haverjával? Azt a.... mekkora irányítás.


"Egyelőre még csak együtt sem laktok (és nem is akarod, ahogy látom, ebből is kitűnik, mennyire nagy a szerelem köztetek)"

Akkor szemüveget fel és: "Én azért is tartom amúgy butaságnak hogy ide költözzön, mert ha végzek a sulival (pár hónap) akkor mi eleve egy másik városba költöznénk, oda ahova ő jár dolgozni és én is ott kezdenék el dolgozni. "


"És főképp megszabni, hogy mikor kültözhet el otthonról?"

És áruld már el, hogy ki szabta meg? Le van írva hogy JAVASOLTAM neki!


A te korodat én sem merném megtippelni, mert még egy általános iskolás is fel tudja fogni amit olvas. A stílusod pedig kritikán aluli.

2014. márc. 16. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!