Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok és van egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és van egy 15 éves barátom aki cigizik, néha iszik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mások szerint szakítanom kellene vele de nem fogok mert szeretem. Én ilyennek szeretem. Mások miért nem látják ezt? Mellesleg tudja hogy én nem cigizek és nem is fogok, és nem is mondja soha hogy cigizzek, stb.
2014. márc. 16. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 év múlva nem is emlékszel majd rá.
2014. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mr. Truth ***** válasza:
46%
Vágd pofán... 15 évesen ne cigizzen és ne alkoholizáljon mert nem menő...
2014. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És még is minek jöttél ide? mit vársz? Én nem járnék dohányossal, de ez a te dolgod. Nyilván nem emiatt fogod szeretni/nem szeretni. Inkább a többi tulajdonságát mérd fel.
2014. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
figyelj nézd őt pozitivan, örülj annak hogy nem drogozik
2014. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a normális válaszokat
2014. márc. 16. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért az kemény ha már 15 évesen szívja a füstöt... Mondanám hogy az ő baja, de ezzel sajna téged is mérgez. A szüleitek mit szólnak ehhez? Mennyit szív el a fiú egy nap?


ÉN azért elgondolkodnék a helyedben, ha nem akarja letenni a cigit akkor az később csak rosszabb lesz, valószínű hogy előbb vagy utóbb úgyis szétmentek, nem feltétlenül emiatt, de ez is lehet majd az oka. Azért nem épp kellemes dolog hozzábújni egy cigifüsttől bűzlő fiúhoz, vagy megcsókolni... Én nem bírnám, az biztos.

2014. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szüleim is cigiznek szóval lehet ezért nem zavar:c
2014. márc. 16. 15:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 éves vagy és van egy 15 éves barátod, aki cigizik, néha iszik.
2014. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jaj,de menő alfadíszpáwa, fú, de menő kisjány vagy, hgoy ilyen pasid van -.- XD
2014. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ő nem páwa. azok nem tetszenek:D te is biztos menő KISLÁNY vagy csak kár hogy nem tudsz írni:c
2014. márc. 17. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!