Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaha ez megváltozhat még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha ez megváltozhat még?

Figyelt kérdés
Annyit kell tudni a szituációról, hogy 1 éve vagyunk együtt a párommal, de én hiányolom a meghittséget, az igazi érzelmeket (illetve azok kimutatását), a kedves szavakat, stb. Amikor szóba hozom mindig veszekedés a vége, mert állitása szerint ő nem ilyen és kész, igy alakult ki minden. Ezzel szemben tudom, hogy az előző kapcsolatában ilyen téren sokkal többet nyújtott, mint nekem. Nagyon szeretem és úgy èrzem ő is engem, de nem tudom meddig leszek ezt igy képes elviselni. Vannak közös terveink, együtt képzeljük el a jövőt, de úgy érzem kezd felemészteni ez az egyetlen dolog. Egyszerűen úgy érzem mintha a falnak beszélnék, ha elmondom neki ezeket a dolgokat. Valaki tudna esetleg tanácsot adni, mit kellene tennem? Vagy esetleg semmit csak várni?
2014. márc. 16. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem biztos.
2014. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ra nagy esely.. Mint te is irtad: "az elozo kapcsolataban....", hat a szakitas mindenkiben nyomot hagy es megvaltoztatja is az embert.
2014. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!