Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha egy srácon van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy srácon van egy olyan 10-15kg súlyfelesleg, akkor már nem is találhat párt magának?

Figyelt kérdés
Ahogy körbenézek, mindenhol azt látom, hogy undorral néznek az ilyen emberekre...
2014. márc. 17. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan úgy talál magának párt.
2014. márc. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez alapján én azt mondom, hogy a 35%-os lehet kb 10-15 kg feleslegben és egész jól néz még ki, pasiban meg nemtom, de pasiként könnyebb fogyni.


20/f

2014. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs nem olvastam el teljesen a kérdést.

Egy ismerősöm most fogyott le 16 kilót kb 2 hónap edzéssel, nem annyira nehéz.

Fuss sokat, alakíts ki edzési diétát.

AZ nem baj, ha súlyban keveset változol, mert a hájat izommal helyettesíted.


20/f

2014. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Számít, de nem túl sokat. Mindenkinek meg van a saját zsánere...vannak olyan csajok, akik szeretik, ha egy pasinak van egy kis pocakja.

Ha úgy érzed, hogy ez a 10kg zavar Téged, elveszi az önbizalmad, akkor lépjél és dolgozzad le, egy fél év alatt simán meg lehet csinálni. Elmész egy edzőterembe és célzott edzéstervet kérsz egy edzőtől és küzdesz azért, hogy elérd a kívánt testalkatot.

2014. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!