Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok és egy 48 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love211 kérdése:

17 éves vagyok és egy 48 éves nővel van intim sex kapcsolatom. Ő férjnél van és heti 1 alkalommal megyünk a közeli erdőbe, kocsival sexelni. Nagyon jó vele, de meddig lehet ezt csinálni? Féltékeny és nem enged más kapcsolatot nekem

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem sokáig az tuti. Ha neki férje van és mellette veled van akkor neked miért ne lehetne egy normális kapcsolatod?
2014. márc. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Legjobb ha minnél előbb befejezed és keresel magadnak független,korban hozzádvaló csajt.A férjek kiszámíthatatlanok ha lebuktok könnyen kaphatsz marha nagy verést.
2014. márc. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy tuja is csak nem foglalkozik vele. Addig csináld ameddig jól esik ,ha már teher,akkor fejezd be.

Azt ne hagyjad ,hogy parancsolgasson.

2014. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebben a kapcsolatban egy eszköz Vagy.....ezt el kell fogadnod! Nem érzelmekről szól, csak testi igényekről. Gondolom azért mentél bele, mert kíváncsi voltál milyen egy tapasztalt Nővel szexelni, és biztosan nagyon izgalmas is, de szerintem ez nem normális!!!

Nem gondolom, hogy féltékeny lenne, csak színészkedik.... így próbálja elhitetni Veled, hogy fontos vagy számára és ne keressél másik kapcsolatot...mert Veled ellentétben Neki nehéz keríteni másik fiatal szeretőt, aki kielégíti a vágyait.

2014. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
örülj hogy még nem nyírtak ki :DDD én hamar abba hagynám a helyedben mert ennek csúnya vége lehet :) 17 vagy és ö 48 bele gondoltál abba hogy lehet h meg jó oda lent neki de el telik még 1 kis idő te időseb leszel neki mar locsog oda lent te meg majd nem kapsz csajt mert foglaltak lesznek a jók :)
2014. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!