Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utasít el egyfolytában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kék szem 000 kérdése:

Miért utasít el egyfolytában a párom?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már,hogy közeledtem hozzá. Hisz olyan ritkán szeretkezünk,havonta 1 alkalom. És most már 3 hete,hogy nem volt köztünk semmi. Kétszer is próbálkoztam,de ő mindig csak azt mondta,hogy nem,nincs kedve. Sosem közeledik hozzám,soha nem csókolózunk. Semmi romantika. Nekem szükségem van ezekre a dolgokra. Egy kapcsolatban azért kellene ezeknek a dolgoknak lennie. 25/N
2014. márc. 17. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt már nem nevezném kapcsolatnak, nem lehet hogy már a végét rúgja a dolog?
2014. márc. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban szükség van ilyen do.gokra, de arra is, hogy a problémákat megbeszéljék a felek. Úgyhogy először talán őt kellene megkérdezned.
2014. márc. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ugyanilyen a feleségem is. Hozzuk össze őket, majd elveszlek téged feleségül. Így lenne mindenkinek a legjobb. Őket nem szekálná senki, nekünk meg nem kéne állandóan könyörögni.
2014. márc. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noydra ***** válasza:

25 évesen havi 1?

Lapát...

2014. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nana, azért ne siessünk így előre. Lehet, hogy a pasinak valami lelki gondja van, amiatt nem tudna teljesíteni az ágyban. Sajnos van ilyen, nekem is volt. Rá is ment majdnem egy kapcsolatom. Hiába volt ott mellettem a barátnőm ráadásul felizgulva, én nem "működtem" üljetek le, beszéljétek meg, hogy mi lehet ennek a hátterében. Mondom, a lelki állapot sok férfinél kihatással van a szexuális teljesítményre, és ha emiatt hisztizel, csak tovább rontod a helyzetet. Beszéljétek meg!
2014. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!