Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Exemnek küldtem egy levelet, elolvasta, majd pár nap után olvasatlannak jelölte. Ez mért van?

2014. márc. 17. 10:01  Privát üzenet  

A válaszok

Például mert nem ő olvasta el.

Ha elolvasta és nem érdekli akkor töröklte volna. Legalább is ez tűnik logikussnak.

Amúgy honnan tudod, hogy visszajelölte olvasatlannak?

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2014. márc. 17. 10:09 Privát üzenet
Mit írtál neki nagyjából: megbánás vagy lehordás? :) Ezt se hagyjuk figyelmen kívül.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2014. márc. 17. 10:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

az igazat, de megbánásról szó sincs :D

# 3/10Időpont 2014. márc. 17. 10:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ha simán törli ki akkor azt nem jelzi olvasatlanként

# 4/10Időpont 2014. márc. 17. 10:17 Privát üzenet

Akkor gondolom, hogy milyen lehetett. Nem baj, én is ilyen vagyok, tehát megértem.

Hagyd csak nyugodtan rajta ezt a lelki terhet, én is így tettem. Számomra konkrétan megnyugtató volt az, hogy kibeszélhettem magamból ezeket a dolgokat és annak, akire tartozik. Így 1-2 exem a közelmúltban kopogtatott. Én reménykedtem, hogy talán fejben megváltoztak, de sajnos nem :).

Ha visszajelölte olvasatlannak, akkor jó nagy gyerekhez volt szerencséd. Ez az egyik oka annak, hogy érett párt válasszunk, mert az ilyen helyzetekben (sem) és sokkal komolyabb szitukban sem tud viselkedni.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2014. márc. 17. 10:18 Privát üzenet
Talán később akar majd válaszolni,és így, hogy olvasatlan emlékezni fog rá, hogy írnia kellene...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2014. márc. 17. 11:23 Privát üzenet

Ha elolvasta majd utána olvasatlan lett az azt jelenti, hogy a címzett törölte. Hidd el ezerszer jártam így, anno csináltam egy másik face fiókot és onnan is ellenőriztem szóval ez tuti.

Vagy a másik, hogy pillanatnyilag ezt jelzi a gép. Pl én gépről böngészőből olvasatlannak láttam rögtön utána megnéztem a messengerben, telefonról meg már olvasott volt 2 napja!! Ha OTT VOLT DE MÁR NINCS OTT a "látta" akkor az azt jelenti, hogy az üzenetet törölték.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2014. márc. 17. 12:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ha törli akkor sem lesz olvasatlan...csak ha előtte olvasatlanná teszi és ugy tölri

# 8/10Időpont 2014. márc. 17. 12:10 Privát üzenet

6-os de naiv.. :D Aranyos.

Én inkább arra gondolok, hogy Neked azt akarja mutatni, hogy mennyire nem érdekel még el sem olvassa. Így nem derül ki, hogy a kíváncsisága miatt elolvasta :D

Arra nem gondolnak egyesek, hogy aki ír az exének az sokszor remegve várja a választ, tehát sokszor csekkolja és így igenis látni fogja facebook kijelzéséből, hogy elolvassa a címzett.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2014. márc. 17. 12:13 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Én szakítás után addig néztem fél percenként az az üzenetet míg azt nem olvastam "Látta" akkor a torkomban dobogott a szívem úgy vártam a választ.

Ha nem jött válasz akkor azt csekkoltam fél percenként, attól rettegtem, hogy eltűnik a "Látta" felirat tehát törölte és attól összeomlottam.

De most már nevetek akkori önmagamon :D

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2014. márc. 17. 12:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elolvasta a naplómat és magát hibáztatja a történtekért. Hogy értessem meg vele, hogy téved?
Az mitől van, hogy írtam csajomnak facebook-on a telefonon a messenger azt jelzi, hogy elolvasta, de a facebook meg azt hogy nem?
Mit csináljak? A férje elolvasta az sms-em.
Elolvasta és nem válaszolt. Miért?
Van olyan, aki kiábrándult a párjából, miután megnézte/elolvasta az Alkonyatot?
A pasim elolvasta a myvipen a leveleimet az engedélyem nélkül! Ti mit tennétek a helyemben?! Számonkérnétek rajta, hogy ezt meg miért csinálta?!

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!