Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemnek küldtem egy levelet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemnek küldtem egy levelet, elolvasta, majd pár nap után olvasatlannak jelölte. Ez mért van?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Például mert nem ő olvasta el.

Ha elolvasta és nem érdekli akkor töröklte volna. Legalább is ez tűnik logikussnak.

Amúgy honnan tudod, hogy visszajelölte olvasatlannak?

2014. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit írtál neki nagyjából: megbánás vagy lehordás? :) Ezt se hagyjuk figyelmen kívül.
2014. márc. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az igazat, de megbánásról szó sincs :D
2014. márc. 17. 10:15
 4/10 A kérdező kommentje:
ha simán törli ki akkor azt nem jelzi olvasatlanként
2014. márc. 17. 10:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom, hogy milyen lehetett. Nem baj, én is ilyen vagyok, tehát megértem.

Hagyd csak nyugodtan rajta ezt a lelki terhet, én is így tettem. Számomra konkrétan megnyugtató volt az, hogy kibeszélhettem magamból ezeket a dolgokat és annak, akire tartozik. Így 1-2 exem a közelmúltban kopogtatott. Én reménykedtem, hogy talán fejben megváltoztak, de sajnos nem :).

Ha visszajelölte olvasatlannak, akkor jó nagy gyerekhez volt szerencséd. Ez az egyik oka annak, hogy érett párt válasszunk, mert az ilyen helyzetekben (sem) és sokkal komolyabb szitukban sem tud viselkedni.

2014. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán később akar majd válaszolni,és így, hogy olvasatlan emlékezni fog rá, hogy írnia kellene...
2014. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha elolvasta majd utána olvasatlan lett az azt jelenti, hogy a címzett törölte. Hidd el ezerszer jártam így, anno csináltam egy másik face fiókot és onnan is ellenőriztem szóval ez tuti.

Vagy a másik, hogy pillanatnyilag ezt jelzi a gép. Pl én gépről böngészőből olvasatlannak láttam rögtön utána megnéztem a messengerben, telefonról meg már olvasott volt 2 napja!! Ha OTT VOLT DE MÁR NINCS OTT a "látta" akkor az azt jelenti, hogy az üzenetet törölték.

2014. márc. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ha törli akkor sem lesz olvasatlan...csak ha előtte olvasatlanná teszi és ugy tölri
2014. márc. 17. 12:10
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os de naiv.. :D Aranyos.


Én inkább arra gondolok, hogy Neked azt akarja mutatni, hogy mennyire nem érdekel még el sem olvassa. Így nem derül ki, hogy a kíváncsisága miatt elolvasta :D

Arra nem gondolnak egyesek, hogy aki ír az exének az sokszor remegve várja a választ, tehát sokszor csekkolja és így igenis látni fogja facebook kijelzéséből, hogy elolvassa a címzett.

2014. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Én szakítás után addig néztem fél percenként az az üzenetet míg azt nem olvastam "Látta" akkor a torkomban dobogott a szívem úgy vártam a választ.

Ha nem jött válasz akkor azt csekkoltam fél percenként, attól rettegtem, hogy eltűnik a "Látta" felirat tehát törölte és attól összeomlottam.


De most már nevetek akkori önmagamon :D

2014. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!