Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, nem tudom elviselni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem tudom elviselni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőm a volt pasijával irogat aki állandóan sírja visszafelé magát...és ez nekem nagyon szarul esik..de már azon kiakad hogy ne érdekeljen engem hogy mit beszélnek engem szeret és soha nem menne vissza hozzá...hogy tudassam vele hogy ez engem nagyon zavar?



2014. márc. 17. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Majd nagyot fogsz te koppanni!:/
2014. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem hiszem mert lett volna már lehetősége rá,és a pasi 8 hónap alatt 6x csalta meg...
2014. márc. 17. 21:13
 3/18 Didiiayer ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak mondd meg neki, hogy ez téged mennyire zavar. Kérdezz rá, hogy miért írogat még a volt barátjával, ha már veled van.
2014. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy rohadtul zavar. vagy újítsd be te is egy csajt
2014. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
én nem tudok más csajjal írni mert őt szeretem...és már megbeszéltük,de erre az a válasza hogyha nem ír neki akkor még jobban fogja keresni.
2014. márc. 17. 21:14
 6/18 anonim ***** válasza:
Vonzodik mėg az exėhez, ha nem vonzodna akkor nem irogatna vele!
2014. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De mit csináljak? tudom hogyvonzódik még iránta ő is mondta de ő velem akar lenni és nem akar szétvállni.
2014. márc. 17. 21:20
 8/18 anonim ***** válasza:

7.

Ha mėg szereti,akkor nem fog müködni

2014. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

4. hónapja együtt vagyunk.

De nem akar elhagyni mondtam neki hogy hát ha őt szereted haygj el rajta...de azt mondta nem tud mert szeret...mellesleg én sem tudnék nélküle élni.

2014. márc. 17. 21:30
 10/18 Didiiayer ***** válasza:
Most akkor vagy veled van, vagy vele. Ha meg tényleg úgy dönt, hogy veled, akkor másikat törölheti is, nem kötelező vissza írni sem. Ha leakarná rázni a másikat megtehetné, de nem biztos, hogy akarja.
2014. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!