Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhat a fejében?

Figyelt kérdés

Van egy lány, van barátja, együtt élnek, nem akar szakítani vele.

De szinte folyamatosan flörtölünk, semmit sem szól arra, ha letapizom (már ha ismerősök nincsenek a közelben).

Van egy másik lány aki már régóta tetszik(tetszett, de már kezdek kiábrándulni, részben miatta is), abban viszont próbál segíteni, hogy vele összejöjjek.


Egyszerűen össze vagyok zavarodva.


22/f


2014. márc. 17. 21:14
 1/3 WheneverYouWant ***** válasza:
Milyen érzés lenne egy olyan lánnyal összejönni akiről tudod hogy ha van barátja megengedi másoknak hogy fogdossák... meg másokkal flörtöl... Ha esetleg mégisz szétmennek a barátjával és veled jön össze akkor nem ez lenne az első gondolatod... hogy a másik pasival is megcsinálta akkor veled mért ne tenné.
2014. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megfordult már nekem is a fejemben, de elég magányos vagyok mostanában és a semminél csak jobb lenne.


Egyszer témába jöttek a nyitott kapcsolatok és azt mondta, hogy szerinte azok nagyon jó dolgok, bonyolult az élet :/

2014. márc. 17. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:

SOHA ne gyere ossze ugy valakivel, hogy "hat a semminel jobb, aztan majd eldol..."

Ha a lanynak nem jelentesz annyit, hogy szakitson a baratjaval, azert, hogy a ti kapcsolatotoknak eselyt adjon, akkor szerintem felejtos.

A nyitott kapcsolat meg azoknak jo otlet akik nem kepesek es nem hajlandoak valaki mellett elkotelezni magukat.

A baratommal ugy jottunk ossze, hogy en egyutt eltem valakivel, de amikor rajottem ,hogy nekem mas kell, minden teren rogton elmondtam neki es elkoltoztem. Nem volt kenyelmes, felforgatta az eletem es volt kb 3 het amikor gyakorlatilag nem volt hol laknom, egy hatizsakba ossze voltak pakolva a legfontosabbak es a baratomnal laktam, volt hogy este kezzel mostam ki masnapra a polomat, de igy volt fair, mindenkivel szemben. Szoval ha igazan jelentenel neki valamit ,akkor feladna a biztos dolgokat.

2014. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!