Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nővére ruhelli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nővére ruhelli a képemet mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmmel két éve együtt vagyunk,és hat éve ismerjük egymást. Eddig nem volt semmi jel arra,hogy idegesitené a jelen létem,de újabban mikor a barátnőmmel vagyok nagyon hisztis,beszol,és látszik rajta velem van baja,pedig semmit nem ártottam neki. Virágot meg ajándékot is kapott eddig tőlem és normális volt velem. Félek hogy hatni fog a kapcsolatomra. Mi legyen?
2014. márc. 17. 21:14
 1/9 Didiiayer ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy mi a gondja veled, miért viselkedik így.
2014. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. lépésként talán vele kéne megbeszélned

ha nem megy akkor 2. lépésként a barátnőddel beszéld meg ezt

2014. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tömd be a száját :)

Lehet tud rólad valamit amit nem akar megosztani a barátnőddel/hugával?

2014. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
rühelld te is...elvégre nem vele jársz
2014. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tömd be a száját... A farkaddal :)
2014. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mi a baja veled. Ha csak hímel-hámol, akkor könyveld el féltékeny, antiszociális házisárkánynak, és ejtsd le jó magasról.
2014. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
" Virágot meg ajándékot is kapott eddig tőlem " Véletlen nem értette félre ezeket a "kis" apróságokat? Lehet hogy jelnek vette...de mivel nem folytatódott komolyan,így besértődött rád :D
2014. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. A teljes családom (rajtam kívül) utálja a bátyám barátnőjét. 3 vagy 4 éve együtt vannak, és a csaj nem ártott nekünk semmit. Mégis utálják, és mindent megtettek, hogy szétválasszák őket. Nézd, ha te nem utálod hangosan a tesóját, max annyit érhet el, hogy a csaj le akar majd lépni veled jóóóó messzire.
2014. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt eloszor vele probald megbeszelni, de semmikepp ne kettesben talalkozzatok. Ha naluk vagy kerdezz ra, hogy mi a gond. Azert nem jo otlet hogy talalkozzatok, mert lehet visszaelne a dologgal s ugy adna be a baratnodnek mintha randi lett volna.

Ha nincs abszolut semmi oka ra akkor lehet akar feltekenyseg is, vagy csak egyszeruen nem bir es egy ido utan nem tudta mar leplezni. Ennyi.

Baratnod elott semmikepp ne kezdj el negativan beszelni rola, mert ugy fogja erezni, hogy valasztania kell kettotok kozul es sanszos, hogy nem teged valaszt majd.

Ha a szulokkel jol kijossz akkor nincs mitol parazz, nem arthat neked a csaj, foleg hogy te eddig rendes voltal. Ezt probald megtartani, ne legyen az, hogy az a baja, hogy te undok vagy vele.

2014. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!