Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Régebben jártunk a lánnyal. Jól éreztem magam vele nagyon, tényleg próbáltam elhessegetni azt pár - hol apró, hol hatalmas - értékrendbeli különbséget, amik mindig gondolkodóba ejtettek. Vártam, hogy szerelmes leszek, de nem sikerült - így szakítottam vele. Ennek már 3 éve. Nemrég újra összefutottunk, elkezdtünk találkozgatni (nem randi), és nagyon jól érzem magam vele, jobban, mint bárki mással.... de ezek a különbségek még mindig megvannak, tehát járás/párkapcsolat nem lesz a dologból.

Nem tudom, mi van velem. Járni nem akarok, de majdhogynem elfog a féltékenység, ha sms-t kap valakitől (és nem tudom, hogy kitől, nyilván férfitől), pedig most nem jár senkivel. Lehet, hogy mégis szerelmes voltam belé? Vagy sosem szerettem ki belőle igazán?


Nos, mindenesetre szeretném megtartani a (közeli) barátságát úgy, hogy totál közömbös baráti viszony maradjon közöttünk - lehetséges? Ha nem, mit tanácsoltok? Ha igen... hogyan csináljam?


(Értékrendbeli különbségek: 27 év alatt 35 férfi (ő mondta), 1 abortusz, bulikban összejönni csak azért a pasival, hogy fizesse az italát, majd lelép (ő mesélte) , stb. - - nagyon érdekes a csaj, mert szép, természetes, phd-hallgató az egyetemen, visszafogott öltözködés, mindenkivel kedves, mindenki szereti.... és senki ki nem nézné belőle a fentieket. Rendkívül okos, csakhát valószínűleg az érzelmi szintje a béka s.gge alatt? Nem tudom.)


2014. márc. 17. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Dugd meg, hadd érezze milyen az, mikor kib*sznak vele.
2014. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
?
2014. márc. 18. 10:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!