Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni? Már tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? Már tönkre teszem magam.

Figyelt kérdés

Azvan,hogy a barátomat még mindig idegesíti,hogy az exe előtte pasizik.. állandüan ebből vannak a gondok. Ő azut mondja engem szeret,de közbe ott van az a k**va is. Szó szerint az. Egész város átment rajta ráadásul gombás.

Ő kezdett el engem r*b*ncozni. Én engem nem érdekel mert nagyon szeretem a barátomat de nagyon idegesít ez. Nagyon durva veszekedések vannak ebből,mert nem tud rajta túl lépni viszont engem nagyon szeret. Tudni illik,hogy rengeteg pasi szerelmes belém,nem vagyok átlagos lány.(Nem egóságból) Ő pedig egy átlagos lány akinek csak a lyukát veszik figyelembe.

Ilyenkor mia teendő? Már ott tartok,hogy leiszom magam,nyugtatózok stb.

Kérlek titeket rendes válaszokat adjatok,mert nembírom sokáig egyszerűen halálosan szerelmes vagyok és fáj ez az egész. Rengeteg mindent megbocsátottam már neki (pl. lefeküdt közben vele meg ilyenek..)


2014. márc. 17. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megcsal a barátod az exével tobd a fenébe, nem érdemel meg téged és ezt hántorgasd fel neki, ne hagyd hogy 2 idióta ember tönkretegye a becsületedet, légy magasabb rendű, álj a sarkadra, nyisd ki a szád, ne hagyd magad és keress egy normális pasast.
2014. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez már régen volt..azóta túl tettem ezen magam..Legfőbb probléma most az,hogy még nem zárta le teljesen.. és az exe is direkt tönkre akarja tenni. Én meg túlságosan szeretem ahhoz,hogy szakítsak vele egyszerűen nem bírnám ki nélküle.
2014. márc. 17. 22:04
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
meg is érdemled akkor. Tedd tönkre magad a hülyegyerekért.
2014. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
...:)
2014. márc. 17. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél, mit mondjunk? Hogy bocsáss meg neki újra és újra, és csak bátran folytasd ezt a viszonyt, majd minden rendben lesz? Hogy mentegessük, hogy biztos rendes gyerek és nagyon szeret téged, csakhát mindenkivel megesik, hogy néha elcsábul és megdugja az exét? Hogy mindennek az a ri.bizli az oka, és ha ő nem lenne, a barátoddal minden rendben volna?


Azért vagy ilyen pasival, mert megérdemled, meg minden mást is ami ezzel jár.

2014. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van amikor muszáj túllépni egy kapcsolaton, akkoris ha fáj, az meg hogy pont az exével csalt meg akármilyen régen volt akkor is szakítani kellett volna/szakítani kell vele, az ilyen férfi nem becsül meg téged. Szerinted ha 1-szer megcsalt nem fogja megtenni mégegyszer? Ráadásul még az exe piszkál úgyhogy szerintem zárd le az ügyet.
2014. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!