Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez vigasztalás? Ennyit várhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vigasztalás? Ennyit várhat az ember a barátjától, aki állítólag szereti?

Figyelt kérdés
A barátom külföldön dolgozik, 2 hetente jár haza. Tegnap tudtam meg, hogy édesapám meghalt. Felhívtam, nagyon sírtam a telefonba. Erre mondta, hogy majd pénteken megyek haza, megbeszéljük, és lerakta a telefont. Utána 10 perc múlva visszahívott, hogy abbahagytam-e már a sírást. Értem én, hogy nem tud segíteni, de ennél többet vártam tőle.
2014. márc. 18. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
pff... jó kis barát, látszik, hogy sokat jelentesz neki
2014. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát izé... Erre mit mondjak? Mivel a gyász miatt nem lenne erőm kiosztani, így egyszerűen nem venném fel a telefont neki. Ettől többet kellett volna mondania :/
2014. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!