Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha sosem mondta még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha sosem mondta még, hogy szeret?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt, 10 hónapja együtt is élünk,de még sosem mondta, nekem hogy szeret. Előttem nem nagyon volt még úgy igazán komoly barátnője, max pár hónapos vacakolások,szóval azokhoz nem tudok viszonyítani. Biztos vagyok benne, hogy nem csal meg, tudom, hogy velem akar lenni,velem tervez jövőt, ezt gyakran mondja is. Ne értsétek félre,én sem vagyok az,aki a szavakon lovagol,és nem kétpercenként akarom tőle hallani, hogy mennyire imád, de az, hogy eddig egyetlen egyszer se mondta ki,nem esik jól, és nekem is lenne igényem arra,hogy néha mondjam,de ezt eddig a női büszkeségem miatt nem tettem meg,meg félek, hogy hogy fog rá reagálni...Szerintetek van értelme beszélni vele erről, vagy aki ilyen típus, az úgysem fog ilyen téren nyitottá válni?

2014. márc. 18. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
enough internet for you for today
2014. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most minek mondogassa ha egyszer tesz érte eleget...
2014. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudja, h nőknek soha nem szabad ezt mondani.
2014. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
káosz
2014. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3-as amúgy mondd valamit!
2014. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem azért fura, hogy egy ilyen hosszú kapcsolatban még egyikőtök se mondta ki. Én nekem ez rosszul esne, mert tényleg jó hallani és mondani is. Persze lehet bizonyítja is, de szerintem mindkét nemnek szüksége van arra, hogy hallja is ezt.

22\L

2014. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Komolyan kérem azokat,akik nem tudnak normálisan válaszolni,hogy inkább ne írjanak semmit. Én megértem, hogy másként gondolkodik a dolgokról egy férfi és egy nő, és ami nekünk természetes és magától értetődő dolog lenne,az a másik nemnek nem feltétlenül az és fordítva. És nem szokásom dobálózni ezzel a szóval nekem sem, sosem hisztiztem ennek hiánya miatt sem, de nekem akkor is furcsa...ha az eddigi válaszolóknak(leszámítva az utolsót) természetes, hogy egy komoly kapcsolatban(nálunk két év után) EGYETLEN egyszer sem lett ez kimondva, akkor biztosan én vagyok túl érzelmes ezek szerint. Lehet akkor nekem mondani nyilván, hogy miért vagyok vele,ha ez zavar, de nem akarok csak úgy emiatt eldobni mindent,ezért vagyok kiváncsi olyan emberek véleményére,akiknek szintén nehezére esik kimondani ezt, vagy olyanokéra,akik az én helyzetemben vannak és a saját párjuk ilyen. A degradáló megjegyzésékre tényleg nem vagyok kiváncsi, szerintem normálisan tettem fel a kérdést. Építő jellegű kritikákat,normálisan megfogalmazva persze szívesen fogadok.
2014. márc. 18. 23:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Nem azt mondom, hogy nem tesz értem, de közel sem töri magát annyira,mint én érte(ezt ő is elismerte). Leszámítva a kapcsolat elejét, "ki fogott halat nem kell etetni" elven működik, néha szokta is mondani,hogy tudja,hogy mennyire nehéz eset,nem is érti,hogy viselem én őt el. Persze sok pozitív tulajdonsága van,ezért akarok küzdeni a kapcsolatért, de úgy nehéz,ha ennyire kevés megerősítést kapok!
2014. márc. 18. 23:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom NEM! Lehet hogy ő az a típus aki nem mondja, inkább mutatja, vagy nem tanulta meg azt, hogy egy nőnek ki kell mondania ezt, ha épp úgy érzi szeret téged.


Szerintem ezt a kislány magazinok, meg a többi szemét mondatja veled, hogy " egy pasinak/férfinek mondania kell hogy szeret, mert ha nem akkor idióta, érzéketlen"


Lehet hogy az, de az is lehet hogy nem az a fajta, vagy nem tanulta meg hogy mondania kell....

2014. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!