Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek fel az első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel az első randira? Kép!

Figyelt kérdés

Ez lesz az első randi és nagyon tanácstalan vagyok hogy mit vegyek fel. Egy intelligens, nagyon igényes sráccal fogok randizni, szóval magas a mérce, magas az elvárás. Nagyon izgulok. Szerencsére hasonló a stílusunk: ő is elegáns ruhákat hord (többnyire inget), és én is szeretek kiöltözni a hétköznapokban is, elegáns ruhákat hordok. Igyekszem csinos és szexis lenni, ugyanakkor nem akarok sokat mutatni elsőre :).


Segítenétek melyik ruha/összeállítás lenne jobb választás? Ha egyik sem jó, akkor azt leírnátok, hogy mi nem stimmel velük, és hogy mit vegyek fel inkább?


1. : [link]


2. : [link]


3. : [link]


4. : [link]


Köszönöm előre is a segítséget!!


2014. márc. 18. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
a fekete mini kib*szott jó
2014. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3. variáció
2014. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind tetszik:D ezek a cuccok neked megvannak?
2014. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy hány évesek vagytok. Esetleg hova mentek? Bár sosem néztem, hogy milyen ruha van a lányon.
2014. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en a 2-est vennem fel :)
2014. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3: igen, habár nem ugyanilyenek, de vannak ezekhez hasonló ruháim :)

#4: 17 éves vagyok, a fiú 18. Meg akar lepni, ezért nem árulta el hova megyünk majd.

2014. márc. 18. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:
2,3
2014. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hallod, szerintem öltözz úgy, ahogy szoktál, meg jól éreznéd magad mindenképp, ha csinos vagy, akkor tök mind1 melyiket veszed fel, nem a ruhádat fogja nézni. :D
2014. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!