Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a lány a barátomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a lány a barátomnak? Van félni valóm?

Figyelt kérdés

Bonyolult sztori!


8 hónapja vagyok együtt a barátommal.

Hétvégén voltunk a lidl-be ahol közölte hogy azután össze futunk egy lánnyal, aki ad neki egy papirt mert hogy annak a lánynak a barátja szeretne menni az én párom munkahelyére.



Nos álldogálunk a pultnál, ahol látom hogy a párom mosolyog nagyon, jön a lány az is úgy mosolygott mint aki még nem látott (....) no mindegy. Mondta nem hozta be az önéletrajzot kint találkoznak majd parkolóban és oda adja.


A párom oda ment a lányhoz, én mint egy szamár pakolok a kocsiba, addig ők nagyba beszélgettek nevetgéltek.

Gondoltam csak oda megyek már mi olyan vicces!!??? DE nem változott a helyzet a csaj csak nevetgélt, még velem is szóval lehet ilyen a stílusa. Mindegy!

Ma aztán túllőtt a célon, páromnak ma van a neve napja, és hipp hopp kapott egy sms-t a leányzótól. Kívánt neki névnapot ő és xy ( pasija) az én kedves barátom pedig vissza írta hogy köszönöm nektek, aranyos vagy! De nem értem,miért aranyos? Ha nekik köszönni miért nem azt írta hogy aranyosak vagytok???Attól tartok kölcsönös az érzés és tetszenek egymásnak.



Facebookon is bejelölték egymást stb láttam a pasit nagyon ronda, és szerintem a nő nagyon szép és ezért is vagyok féltékeny. Úgy érzem jobb mint én!


2014. márc. 18. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is biztosan rosszul esne, de ezt a pároddal kell lerendezned. Várj még egy kicsit,puhatolózz, de ha rákérdezel úgyis mindent tagadni fog. Ha van okod tényleg,csak akkor robbantsd a bombát.

Járj nyitott szemmel,meglátjuk mi lesz. Sok sikert!

2014. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A féltékenység akkor is megöli a kapcsolatodat, ha nincs is rá okod. Ha a lány tényleg szép, akkor lehet, hogy tetszik a barátodnak, de még nem jelenti azt, hogy szereti. Lehet, hogy téged szeret. De ha most eljezdesz hisztizni, mint ahogy minden lány elkezd hisztizni, ha a pasija szóba áll nyilvános helyen egy másik nővel, akkor tutira dobni fog.
2014. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bízz a srácban, ha pedig zavar akkor beszéld meg vele. Veled van nem a csajjal, az én párom is elvan a lányismerőseivel. Csak megölöd a kapcsolatot ha hisztizel, és féltékeny vagy. Ha a csajjal akarna lenni vele lenne nem veled.
2014. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lopják a kanyod!!!!
2014. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!