Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, emiatt igénytelennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, emiatt igénytelennek tartanátok egy lányt/ a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

A hajam nagyon zsírosodik. Egy napot kibír, de a második napon már látszik, hogy zsíros. Sűrűbben nem szeretném mosni, mert az már nagyon ártana neki(így sem a legegészségesebb).

Nagyon kellemetlenül érzem magamat, amikor kétnapos hajjal megyek be az iskolába, mert egyrészt csúnyának érzem magam, másrészt igénytelennek.

Egyelőre a barátom, és senki sem szólt miatta(nem dúrván zsíros, csak látszik). De fiúk, ti ezt igénytelenségnek tartanátok? A megoldáson már rajta vagyok, csak most nem tehetem meg azt, hogy kihúzom a hajmosásokat.


2014. márc. 18. 20:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem tartanám annak. Ha nem büdös, mindenki leveszi hogy alapból ilyen vagy.
2014. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
átmeneti állapotról van szó ezek szerint és nem a te hanyagságodról.
2014. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Mr. Truth ***** válasza:
Kamaszkorban ez normális... Anno nekem is 3 naponta kellet hajatmosni most egy hetet is kibir szoval ne aggodj :)
2014. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

és milyen megoldást fogsz bevetni?


nekem ugyanez van, naponta mosom, és nem árt neki.

2014. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mostmár nyugodtabb vagyok! :)

Kamaszkor előtt nekem is elég volt a heti egy, csak legyen már megint elég! :)

2014. márc. 18. 20:54
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát a megoldások között szerepel, hogy nyáron, amikor nem járkálok el sokat, megpróbálom kihúzni a hajmosásokat.

Illetve megpróbálok különböző szereket alkalmazni(utánaolvastam, hogy van egy-két gyógyszertári termék, amik elméletileg beváltak sokaknak).

Volt olyan barátnőm, aki kihúzta nyáron, és ennek hatására már nem kell olyan sűrűn mosnia, ebben is reménykedem elsősorban.

2014. márc. 18. 20:55
 7/21 Mr. Truth ***** válasza:
Kevesebb olajos, zsiros holmit kell enni illetve mellőzni a hajvasalást...
2014. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "kihúzod" nyáron? Addig nem mosol majd hajat??? Attól nem hiszem, h jobb lesz. Viszont szárazsamponról hallottál már? Én hajmosás után 2-3 nappal szoktam rászórni a hajamra, és utána még 2-3 napig tökéletes.
2014. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem eszek sok olajos dolgot, meg amitől zsírosodhatna, ezt is kipróbáltam, de sajnos nem segített. Vasalni tény, hogy sokat vasalom.

Nem, úgy értettem, hogy például 3-4 naponta mosnék nyáron, mert ez sokaknak bevált, legalábbis úgy hallottam. És a "tragikus" napokon összefognám.

Köszönöm, ez a szárazsampon jó ötletnek tűnik!! Utána is fogok nézni. :)

2014. márc. 18. 21:05
 10/21 anonim ***** válasza:
A mindennapi hajmosás nem igazán roncsolja a hajat. Inkább a hajvasaló, és hajszárító.
2014. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!