Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a férfi ismerkedni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfi ismerkedni akar velem, vagy minek vegyem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Már 2 hete észrevettem, hogy kötözködik velem, aztán amikor van idő rá, akkor mindig kérdez pár dolgot, érdeklődik.

Előszeretettel csipkelődik velem, olykor kétértelmű dolgokat beszél, hozzámér, meghív kávéra.

Ha beszélünk, akkor mindig jó mélyen a szemembe néz, és mosolyog rám, olyankor mindig azt érzem, hogy tetszem neki.

De ez a férfi nagyon jól néz ki, alapból helyes, én pedig csak egy átlagos, ráadásul duci nő vagyok.

Nem akarom semmibe belelovallni magam, de ez számomra fura.

26/N



2014. márc. 18. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki tudja lehet csak szexre kellesz
2014. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Csak sex és más semmi :)
2015. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha már ilyen kérdést írsz ki. Tuti hogy tudod a választ. Kötélnek állsz s kész. :)
2015. máj. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!