Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok ti mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok ti mit szóltok ehhez? én valahogy nem tudom hova rakni. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. Messze lakunk egymástól így hetente 2-szer találkozunk. Neki nem volt még igazi kapcsolata, csak távkapcsolata. Nála ez azt jelentette, hogy nem találkozott soha a fiúval, csak facen beszélgettek és több volt a kapcsolatuk mint beszélgetés, hanem...na..értitek távkapcsolatban voltak.

3-4 ilyen kapcsolata volt ami mindig vége lett valami miatt.


most vagyok ennek a lánynak én.

hetente 2-szer találkozunk és minden nap beszélünk.


de a volt "barátaival" még mindig beszél.

tehát nem szakította meg velük a kapcsolatot.

minden nap beszél velük is.


azt mondja, hogy ők csak barátok neki és csak általános dolgokról beszélnek.

de engem ez nagyon zavar, hogy azokkal a fiúkkal beszél akikkel kitárgyalta az életét. tehát első együttlét, házasság, gyerek stb..tehát kitárgyalták az élet dolgait. na meg azt is, hogy mit, hogy csinálnának egymással az ágyban.


a lényeg, fiúk titeket zavarna az, hogy a barátnőtök tartja a kapcsolatot az "exeivel"?


és ez természetes, hogy dühöt vállt ki belőlem ez?

az, hogy tartja velük a kapcsolatot?

hiába mondja, hogy csak barátok stb..engem zavar.


fiúk, titeket is zavarna?


17l

20f


2014. márc. 18. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én lány vagyok, remélem nem baj, hogy válaszolok.

Szerintem alapjában véve azzal nincs gond, ha tartja velük a kapcsolatot (mondjuk én nem örülnék neki, ha a barátom NAPI SZINTEN beszélne az exeivel...) A gond itt kezdődik: na meg azt is, hogy mit, hogy csinálnának egymással az ágyban -> Ez komoly? Én amint megtudnám ezt, abban a pillanatban rúgnám ki...

2014. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hmm..szakítani fogok..ez így nem lesz jó..legalább is nekem nagyon nem jó
2014. márc. 18. 21:42
 4/4 Didiiayer ***** válasza:
Lány vagyok, de írok véleményt. Szóval ha csak így tartaná velük valamennyire a kapcsolatot az még annyira nem is, de ha már így napi szinten az már zavarna engem.
2014. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!