Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismerkedtem egy művelt férfival, aki pár hetes ismerkedés után ilyet szól, hogy ő nem fog hasra esni miattam, mert jól nézek ki. Nektek ez rosszul esne?

Figyelt kérdés

Szóval kb. másfél hónapja az egyik chaten megismerkedtem egy kedves, művelt 25 éves pasival. Nem küldtem neki képet, mert nem bíztam benne, de az elmúlt napokban mégis rászántam magam, mert nagyon bizalmas beszélgetéseken vagyunk már túl. Sokat tudunk egymásról, és ő már küldött nekem magáról három képet is, de én nem mertem idáig. Ma úgy döntöttem, hogy meglepem őt egy magamról készült képpel. Nagyon örült neki, de nem sokkal később valami apróságon összevitáztunk, és kicsit fölényeskedtem fölötte, amit már megbántam. De ő a vita kibontakozásában annyit vágott a képembe, hogy "nehogy azt hidd, hogy most a lábaid elé fogok rogyni, mert jól nézel ki".


Elsősorban jólesett nagyon, mert elismerte ezzel, hogy tetszek neki, de részben fájt is, mert ezeket a szavakat nem néztem volna ki belőle.


Nem tudom mit kéne csináljak ezek után, mert ő pont az előbb ment el aludni, reggel megy dolgozni. Ti mit csinálnátok? Folytatnátok? Befejeznétek ezt? Nektek ez a mondat rosszul esne gy olyan pasitól, akivel talán ki fog alakulni valami komolyabb?


22/L


2014. márc. 18. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza volt, hogy helyrerakta az egód.
2014. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Didiiayer ***** válasza:
Nekem sem esne jól, viszont ezt még nem tartanám olyan oknak ami miatt befejezném.
2014. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Folytatnák a... mit?? Beszélgess és majd meglátod. Ha túl sokszor vitatkoztok össze, rá kell jönnöd, hogy semmi komolyra nem érdemes "beruházni", de hát meg csak most ismered meg...
2014. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
lehet azt gondolta h el vagy szállva magadtól...
2014. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen egyetértek az előző válaszolókkal.

Ne hagyd viszont figyelmen kívül a szarkazmusát, mert az arra utal, hogy a csalódásait még nem zárta le, kell neki még 1-2 év biztos, ameddig lenyugszik. Azt akarom ezzel mondani, hogy törekedj arra, hogy önmagadért szeressen (mert te egy értékes ember vagy) és legyen pozitív jövőképe, nem pedig csak egy zsebkendő legyél neki, akivel szó szerint letörli a könnyeit és belefújja az orrát ... Ezt értse úgy mindenki, ahogyan akarja.

2014. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Küldtél képet, megmutattad, hogy jó csaj vagy, aztán fölényeskedtél vele, ő meg helyrerakott. Ez így van rendjén.

Ha még nem állsz készen a férfiakra, keress valami kisfiút, aki a lábad nyomát is megcsókolná, vagy törődj bele, hogy ez így működik.

2014. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem is valami olyasmi jön le ebből, amit az 5-ös válaszoló írt. Hogy nagyon frusztrált a nőkkel kapcsolatban.

Valószínűleg sikertelen dolgai voltak, amik megviselték. Ebből kifolyólag van benne egyfajta nőgyűlölet.

Én legalábbis valami ilyesmit érzek ki ebből.

Szerintem még ne add föl, de vegyél vissza, és figyelj a jelekre.

2014. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kolosszus22 ***** válasza:

Fölényeskedés után ne csodálkozz ha letöri a szarvad. Egy férfi nem attól férfi, hogy mindent elnéz egy nőnek és kinyalja a valagát, ha ilyen kell, akkor a "kisfiúk" között keresgélj.

26F

2014. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

"Ebből kifolyólag van benne egyfajta nőgyűlölet."


Ezt meg hogy a p.csába sikerült kisakkoznod, 1db. mondatból? :D Szerintem ebből, amit elmondott, túl sokáig nem jutunk. Mayerkedett a csaj, amit már megbánt, a srác meg szerintem kulturáltan helyrerakta, ennyi.

2014. márc. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hahó, utolsó. Én azt mondom, ha van egy barátom, akivel X ideje együtt vagyunk, van köztünk egy felszabadult viszony, és beszólogatok, és így, vagy valami hasonló módon rak helyre, az még belefér. De akkor is kisebbségi érzést tükröz, ha a férfi a nő külsejét így kiemeli a sértődöttségében.

Viszont egy olyan valaki, akivel ez a lány nem is találkozott, nem lehet meg közöttük az a viszony, ahol ilyet be lehet szólni, akkor sem, ha a lány fölényeskedik, ahogy írta. Ebben az egy mondatban van egy jó adag frusztráció, és valóban, hogy a nő-férfi viszonyt hozta föl, és azon belül van benne egy ellenséges hangulat, hát ebből tényleg elég sokat ki lehet sakkozni. Nem véletlen, hogy a lánynak is megütötte a fülét ez a mondat, mert nem lehet minden mondatból sokat kikövetkeztetni, de egy ilyen mondat elég sokról árulkodik.

Nem gondolom, hogy egy ilyen mondat miatt szakítani kell, de valóban elég árulkodó dolog, ha az ember ilyet akár csak mérgében is mond, főleg a kezdetek kezdetén, mikor még mindenki olyan óvatos.

2014. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!