Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyenek azok a pasik, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek azok a pasik, akiknek sokkal több lány barátjuk van, mint nekem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
én kedves vagyok, helyes és perverz :D
2014. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Melegek.
2014. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
melegek
2014. márc. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
melegek.
2014. márc. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
melegek
2014. márc. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyanok akikkel senki sem akar járni de túl jók túl értékesek túl szeretnivaloak és jó fejek ahhoz, hogy teljesen elfelejtsük őket ja és nem utolsó sorban fontos neki a barátság nem éget fel kapcsolatokat csak merre egyszer kosarat kapott. Van egy.ilyen fiú.barátom. De többet akarna mindenkitől de kénytelen beérni barátsággal.
2014. márc. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Melegek, vagy látens melegek...

/ az hogy van pár női jó barátja is még nem jelenti ezt, de zömével női barátokkal rendelkező frfiaknál ez jel/

2014. márc. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én ezzel nem értek egyet. Az én haverom egész biztosan nem meleg pedig rengeteg a lány barátja erről sem ő tehet hanem azok a csajok akik csak a barátzónába sorolták!! Ő meg nem szakitja meg velük a kapcsolatot, mert reménykedik, hogy egyszer valamelyikkel hátha...

Igazi ffi nő barátság nagyon ritka általában ál barátságok mert az egyik fél aki többet akar általában érdekből megy bele ebbe nem azért mert húdenagyonértékes ember a másik. Sajnos ez van. Nálam egy hét alatt három fiú haverom próbálkozott be akiket testvéremként szerettem és sose tudtam másként nézni rá hát ő tudott. Ennyit a ffi női "barátságokról".

2014. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aok a férfiak akiket szinte minden nő "baratzónába" sorol általában látens melegek..

Ez azt jeleneti, ogynő maga sem tudja, rejtett meegség..

Teht ő abban reményledik,mhogy egy nő összejön neki, sőt vannak olyanok akiknekössze is jön..de a nők az ilyen pasikat általában ösztönből teszik "barátzónába" ha létezik ilyen

2014. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

- Tudod te, mi a logika? - kérdi a rendőr a társától.

- Micsoda?

- Na majd megmagyarázom. Van neked akváriumod?

- Van...

- Ebből logikusan következik, hogy te szereted az állatokat. Így van?

- Így.

- Ebből pedig logikusan következik hogy szereted a természetet, a jó életet, tehát a nőket is. Igaz?

- Igaz.

- Na látod, ez a logika!

Másnap a felvilágosított rendőr odalép egy kollégájához.

- Mondd, Sanyi van neked akváriumod?

- Nincs.

- Na látod! Akkor te b*zi vagy.


Neked ugyanezt a "logikát" látom. :D

Na nee már persze.. hatodik érzékkel megérzik a csajok rajtuk ugye? Nem a szagáról esetleg? XD

Ha ez lenne az oka ki se látszanánk a melegekből! Imádkozz, hogy ne találjanak rá erre a hozzászólásra mert meglincselnek érte...ami teljesen jogos lesz mert tudod ez valahol eléggé sértő. Ha én tudom magamról, hogy a nőket szeretem mégis melegnek néznek mert nem jött össze még csaj az azért elég meredek..

A sikertelenségnek és a barátzónának ezen kívül lehet még 989 oka.

2014. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!