Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek túl rajta, tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl rajta, tanács?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb 2 hónapja léptem ki egy elég hosszú kapcsolatomból, 21 éves vagyok, és ő volt nekem az első. Igazából rendbe hozni már nem lehet, hiszen a barátom nagyon sok gerinctelen dolgott tett, ( az utóbbi egy évbe csalt több nővel, hanyagolt, nem törődött velem, nélkülem ment bulizni nem vitt magával , csak otthon ülhettem) tudom hibás voltam, már rég ki kellett volna lépnem ebből a kapcs.ból, de szerettem, hiszen voltak azért boldog percek, és ő volt az első az életembe, csak nehéz ....., de másik hogy egy hónapja van új barátnője és ő mellette eljött hozzám, hogy térjek vissza hozzá, én persze nemet mondtam, de amikor eljött kiderült, hogy tőlem a nőhoz ment, ott töltötte az estét! Viszont van egy srác aki elég komolyan gondolná velem, és mindennap eláraszt a bókjaival és a figyelmével, úgy érzem idővel meg tudnám szeretni, csak félek újra bízni.....és félek a csalódásoktól....
2014. márc. 18. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld megértetni az új sráccal,hogy érdekelne ,de most ne várja el,hogy 100 %-ban tudsz vele lenni. Probálj a barátja lenni -ha ezt képes elfogadni ,most biztosan nem tudnál teljes erővel egy új kapcsolatra koncentrálni,de nagy segitség ha melletted van és TÉNYLEG megérti a helyzeted. Sokszor elő fog még fordulni,hogy az exedre gondolsz , sokszor akkor is,amikor az újjal vagy ,sokszor fogod hasonlítani őket és egyik pillanatról a másikra fognak változni az érzelmeid az új iránt ,könnyen áldozatot csinálhatsz belőle,ha könnyelmű vagy.


A csalódástól való félelmed is logikus , de nem fogsz arra gondolni ha lesz valaki aki érzékelteti,hogy egy gyönyörü,kívánatos nő vagy és megéri várni Rád.


Nem lesz egyszerű kör

2014. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!