Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok olyan hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok olyan hülye, hogy ez rosszul esik? Másnak voltak hasonló érzései?

Figyelt kérdés

Eléggé zavar már az is,ha a párom más lányokkal beszél. Persze nem olyanokra gondolok mint pl lány rokon vagy osztálytárs,mert velük nyilván van mit beszélni...hanem olyan lányokrá akiket nem is ismer,csak valamennyire általam. Pl suliból az egyik osztálytársámmal jöttünk hazafele s a barátom olyanokat kérdett pl h nekik van-e háziállatuk.

Nem tudom miért,de olyan rossz érzés fogott el akkor,mintha már ismerkedésnek venném a dolgot...ráadásul nagyon szép a lány,s az a fura, hogy ha a másik csúnyácska barátnőmmel vagyok akkor hozzá nem szól.

Mit gondoltok,hogy nyomjam el magamban ezt,mit tegyek, hogy ne essen ez rosszul...mert ugye alaptalan? Amúgy neki nem mondok erről semmit,nem akarok hisztis lenni.17l.


2014. márc. 19. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
"Nem akarok hisztis lenni"... Nyugi, már az vagy. (:
2014. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak nyugodj meg! Szimplán csak szarul esik. Kérdezd meg tőle, hogy tetszik-e neki, meghasonlókat. Aztán, ha végkép nem bírod, akkor előbb utóbb, úgy is kibuksz.
2014. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.nem hinném,mert amíg csak magamban gondolkodom ilyeneken és nem rinyálok a barátomnak,addig nem hiszti:).

2.köszi a válaszod...tehát akkor lehet nem alaptalanul esik ez rosszul?:s

2014. márc. 19. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:

2. Azt írta "Szimplán csak szarul esik"

Szóval alaptalan.... gondolom.

2014. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem is mindig rosszul esett és nem eltántorítani akarlak, de aztán rosszabbra fordult a helyzet, már nem vagyunk együtt.. :)
2014. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2021. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!