Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret engem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt egy számítógépes játékban 18 napja találkoztunk először mert ugyanabban a városban tanulunk.

A 3. találkozáskor már nálam aludt és teljesen olyanok vagyunk mint egy átlagos pár randizunk meg beszélgetünk rengeteget. De ő még sosem mondta hogy szeret engem azért zavar mert én nagyon szeretem és én rengetegszer mondom neki.


2014. márc. 19. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?
2014. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt nekünk honnan kellene tudni? Te vagy vele! Ha együtt alszotok és van csók is akkor biztos nem rühell...
2014. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Gondolom a metinen ...lol xD Szar jatek...ki ismerkedik jatekon keresztül?
2014. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy van csók is! Én úgy érzem hogy szeret de akkor miért nem mondja ki egyszer sem ? :O
2014. márc. 19. 15:09
 5/11 anonim válasza:
Lehet hogy néma?
2014. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem mondom ki könnyen, h "szeretlek". De ha kimondom, akkor azt biztos úgy is gondolom. Lehet ő is ilyen.
2014. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"egy lányt egy számítógépes játékban"


Lady Gray?

2014. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem egész jól néz ki és a haverok is elég féltékenyek rám! Persze ez az én véleményem és mivel szeretem nekem így is úgyis szép Xd
2014. márc. 19. 15:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit félénk típus! Erre nem gondoltál? Vagy csak nem tudja megfogalmazni!
2014. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem félék simán ő hozta fel a sexet is és nagyon rámenős + perverz persze én így szeretem :D
2014. márc. 19. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!