Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csoptársam, aki nő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csoptársam, aki nő és állandóan nyalizik nekem. Barátnőm van, szeretem, egyszer már félreértette, mikor meghallotta, nem akarom elveszíteni. Nem érdekel, sőt, már egyenesen gyűlölöm a nőt, m akárhogy hárítok nem veszi észre magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

engem nem érdekel, csúnya is, gáz,ahogy állandóan kedveskedeik. már nem szólok hozzá se, de bunkó se lehetek, amikor még 1évig kell eltűrnöm a közelembe. hogy rázzam le? párommal nagyon szeretjük egymást,nem akarom ilyen miatt elveszíteni,


27/F


2014. márc. 19. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:

érdekes ez a véleményed,hogy csunya is.....miert ha nem lenne csunya,akkor nem zavarna?

egyebkent hagyd figyelmen kivul,es mondd el a baratnodnek ezt a problémát,szerintem meg fogja érteni.

2014. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát, keríts valakit aki ráakaszkodik erre a nőre :D és leköti a rád fordított energiákat :D bár nem tudom ezt lehet pórbáltátok már
2014. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen mond el a barátnődnek ezt a problémát és kérj is tőle tanácsot. Lehet van hasznos ötlete, vagy bemegy és elrendezi neked a kérdést. Akár így akár úgy tisztában lesz vele, hogy ez nem félrekavarás a részedről.
2014. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért írtam h csúnya, m nem tudom mit képzel magáról...beképzelt is, nem értm
2014. márc. 19. 16:02
 5/7 A kérdező kommentje:
félek,h azt hiszi majd,h egyszer hagyom magam" a keveskedésnek és beleun :/
2014. márc. 19. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha viszont nem szólsz neki és valahogy rájön (pl a csoprtársad bosszúból, hogy nem foglálkoztál vele felhívja, vagy ír neki valami "szépet") az kb 10000x rosszabb lesz.

Mond el a barátnődnek az Isten szerelmére! Ez valahol őt is érinti, közös probléma. Ha elsunnyogod azzal csak rontassz a helyzeten. Légy felháborodva, amikor elmondod neki.

2014. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már hallotta h milyen és meséltem róla neki, de úgy veszem észre egyre inkább idegesíti. fél,h majd addig kedveskedik meg jár a nyakamra, míg egyszer "megszeretteti" magát velem vagy hogy írjam.. de én tudom hogy nem! idegesít,h egy ilyen ember, akihez közöm nincs, ő tesz nekem keresztbe?
2014. márc. 19. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!