Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a barátommal? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátommal? Már megbolondulok!

Figyelt kérdés
Szombaton megyek nyelvvizsgázni, hetekkel ezelőtt megbeszéltük, hogy elkísér majd engem. Tiszta ideg vagyok már mert mindjárt itt az idő, de még ő is rátesz erre egy lapáttal, mintha direkt csinálná! Hétvégén összevesztünk, mert behisztizett azon hogy nem akarok megnézni vele egy filmet a moziban, tette nekem a fejét meg csá-val köszönt el (én ezt utálom), na nem is beszéltem vele aznap, de ő se hívott. Utána meg délelőtt beszéltünk, mondtam neki hogy délután nem nagyon fogunk tudni beszélni, mert tanulok. Erre fel másnap vérig van sértve, mert "nem tűnt fel hogy nem beszéltünk egész délután?" de nem fogja fel hogy nekem most nyugalom kell! Már olyan mérges voltam hogy amikor munkahelyéről telefonált akkor azt mondtam neki hogy dolgozzon, ne velem trécseljen, mert amúgy nagyon tud sírni a szája hogy jaj kemény a munka, közben meg telcsizik, facebookozik, csetelget, stb stb. Direkt köti az ebet a karóhoz, és most azt mondta hogy el se kísér a vizsgára, mert azt adja amit ő kap. Már olyan gyomoridegem van, hogy az nem igaz! Mihez kezdjek?
2014. márc. 19. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, ez két 11 éves kislány kapcsolata.
2014. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor akartok felnőni?
2014. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dolgozzá.
2014. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valaki a kérdésre is válaszolna?
2014. márc. 19. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
hogy mit kezdj a barátoddal? Dobd ki!
2014. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerős ez a huzabona, :/ de amúgy egy kis kikapcsolódás neked se árt, mért nem nézted meg vele a filmet?:) Szerintem csak azt szerette volna ha pár nyugis perc is jut neked így vizsga előtt.. Rosszul esik az ám az embernek, ha valami kedveskedést tervez a párjának, és az meg nem úgy áll hozzá. :( Legyetek jók és szeressétek egymást.
2014. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

hány évesek vagytok?

szerintem üljetek le és beszéljétek meg..

ugyan ilyen szituációk vannak velem és a párommal is (én 16/L. barátom 24/F) és mi is mindig leülünk, átbeszéljük. utána természetesen 20 percig én vagyok a szemét boszorkány, majd rájön, hogy mekkora **ggfej :D

2014. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ha szeret akkor ö fog téged keresni, ha nem keres akkor nem szeret. ennyi az egész, ne te menj utána mert akkor csak nevetni fog rajtad.
2014. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mihez kezdjek?"


Csináld tovább a teszteket es ne szavakat, hanem kifejezeseket tanulj. Ha a fobb szolas-mondasokat(5-6) bemagolod, azt szinte mindenhova bele lehet csempeszni es csomot dob a minosegen.


Addig jar...

Ki koran kel,...

stb...

2014. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!