Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan 2 éve leszünk együtt, de már nem tudom van-e értelme ennek a kapcsolatnak. 25 éves, de annyira gyerekes, hogy én 19 évesen érettebben gondolkodom. Mindenből poént csinál, úgy viselkedik, mint egy 15 éves. Nem rég volt 1 családi buli, arra se akart eljönni, mert őt nem érdekli, aludjak inkább nála stb. Nagy nehezen eljött, de volt 1 közös családi fotózás, amire mindenki odaállt, ő aztán nem. Életem legkellemetlenebb perce volt. Szüleim se szeretik, ha itt van, mert 2 éve akár hányszor eljött, csak 1 köszönés szüleimnek és ment be a szobámba, lefeküdt az ágyra és nem jött ki még beszélgetni sem velük. 1x itt voltak keresztanyámék és még annyira sem volt képes kijönni a nappaliba, hogy azt mondja sziasztok... Ha nagy nehezen kitollászkodik a nappaliba, hogy mégis 1-2 szót beszéljen anyukámékkal, kb 3 perc után rugdossa a lábam, hogy menjünk be a szobába. Ha kérdem tőle miért ilyen, válasza: Nem szeretek beszélgetni. Akkor szüleinek én mindig vettem névnapjukra, szülinapjukra valami kis ajándékot. Anyukámnak nem rég volt a szülinapja, tudta, hogy itt lesz az egész család, eljött ő is. Annyi volt, hogy beköszönt, és bement szobámba és lefeküdt. Annyit se mondott anyukámnak, hogy Isten éltesse. Arcomról majd lesült a bőr. Nem mehetek el az osztálytársaimmal bulizni, mert szerinte akkor k.... vagyok. Testvérem szalagavatóján nem táncolhattam gyerek kori szomszédunkkal és jó barátommal, mert megcsalom stb. Nem látom már értelmét ennek a kapcsolatnak. Szerintetek?
2014. márc. 19. 18:41
 1/6 Rékcsi ***** válasza:
Jól látod, nincs értelme ennek a kapcsolatnak. Nem vagytok egyenlő felek ebben a kapcsolatban, és ez nagyon nem jó. Szakíts vele szerintem!
2014. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek egy r.banc. -.- Vasald ki a tökeit!
2014. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Panelból jött a béjbe?
2014. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy még mindig vele?
2014. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az igazság, hogy nekem mindig is fiú barátaim voltak. Lányokkal sose értettem meg magam. És ez alatt a 2 év alatt, rettentően eltávolodtam az összes barátomtól, miatta. Nem beszélhettem velük, nem köszönhettem nekik, semmi.
2014. márc. 19. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól teszed, h felismerted, h ez így nem jó, nagyon hamar dobd ki mielőtt még több dolgot rááldoznál... De komolyan, az már előrelépés, h észrevetted te is, csak ne hagyd, hogy meggyőzzön, ilyenkor nagyon szépeket tudnak hazudni...

22L

2014. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!