Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet utánajárni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet utánajárni, hogy egy férfinak van-e már gyereke?

Figyelt kérdés
A barátom 40 éves múlt, most már közelebb 41, keze-lába-feje megvan, nem nyomorék, elmondása szerint állandó munkahelye van, mégse szorgalmazza a gyereket. Nekem most m ár kezd gyanússá válni a dolog, arra gondolok, hogy talán már van valahol gyereke. A másik, hogy örökös anyagi zavarban van, holott elmondása szerint állandó munkahelye van, nem élünk együtt, rám szinte semmit nem költ, az, hogy néha beülünk egy üdítőre, az nem egy olyan 100-200 ezres összeg, nekem ez is arra utal, hogy talán gyerektartásra megy a pénze. Nem minimálbéres a fizetése, mégis már egy héttel a fizetése után neki nincs pénze.

2014. márc. 19. 19:22
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Ja, komment még annyi, hogy nekem viszont nincs gyermekem, és valamikor szeretnék.

A szülei nem hiszem, hogy megmondanák, hogy van már gyermeke, mert falaznak neki.

2014. márc. 19. 19:25
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

"keze-lába-feje megvan"

Sajnos a gyerekcsináláshoz még egy alkatrész elengedhetetlen...

:)

2014. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
A kapcsolat a bizalomra épül. Ha nem bízol benne (lényegtelen, hogy ad-e rá okot, hogy bizalmatlankodj), akkor nincs sok értelme. Ha nem tudtok egymással ilyeneket őszintén megbeszélni, bukta.
2014. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy bukta, nem az volt a kérdés, hogy mi a véleményed, magyarán a válaszod nem hasznos.

A kérdésem továbbra is áll, és igen, nemcsak keze-feje-lába van, hanem egyéb testrésze is:-)

2014. márc. 19. 19:32
 5/35 anonim ***** válasza:
78%

Most őszintén, már nem ezért vagy azért, de szerinted egy már 40 éves is elmúlt férfi annyira, de annyira vágyik egy gyerekre? Arra nem gondolsz, ha már egy ilyen korú emberrel kerültél össze, hogy ő már esetleg öregnek érzi magát hozzá és belegondol abba is, hogy hány éves lesz majd ő akkor, amikor a gyereke még csak x idős lesz?

És hát a bizalomról meg ne is beszéljünk. Egy normális, bizalomra épült kapcsolatban senkinek ilyen nem fordul meg a fejében, hogy vajon van-e a páromnak egy gyereke, vagy azt hogy lehetne kideríteni, hogy van-e neki?

Miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért nem akar gyereket?

És ha éppen más dolgokat vásárol magának vagy van egy korábban felvett hitele, amit vonnak mondjuk a számlájáról? Ebbe még nem gondoltál bele?

Komolyan mondom, ha te még családra, meg gyerekre vágysz, akkor szerintem egy kicsit még komolyodnod kéne és ráadásul, azt egy normális párkapcsolatba belevállalni és nem egy ilyenbe...

2014. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Irtó nagy butaságokat írsz. Miért ne lehetne 40 évesnek gyereke? Nem 100 éves. Egyébként meg nem 40 volt, amikor megismerkedtünk. Úgyhogy úgy beszélsz összevissza a levegőbe, hogy nem is tudod, mi van
2014. márc. 19. 19:40
 7/35 anonim ***** válasza:
93%
Egyetlen TISZTESSÉGES megoldás van, mégpedig az, hogy MEGKÉRDEZED TÖLE!!!!
2014. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
56%

hu de balsejtelmet sugall az egész

elve ha nincs gyereke, már az is elgondolkodtató miért (talán felelősséget nem tud/nem akar vállalni, vagy egy nő sem vállalta őt be, stb stb)


ha van gyereke, az meg hogy letagadná, hát erre sem lehetne kapcsolatot alapozni


nekem csak az jön le, hogy nem lehet rá építeni, egy "züllött" ember, aki szórja a pénzt, nem képes felépíteni egy családi életet, és ha eddig nem is akarta, tuti nem azon lennék, ho9gy ó miattam biztos máshogy lesz, meg megváltozik.


nekem nem kellene tanulópénznek.

2014. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindenki gyerek centrikus, szóval lehet, hogy ezért nincs gyereke. A pénzügyi zavarainak meg sok más oka lehet. Pl. lakás vagy autótörlesztő, beteg szülő, vagy ne adj' ég egyszerre a kettő a megélhetés mellett elég húzós tud lenni. Így sajnos hamar elmegy a fizu. Ez nem olyan dolog, hogy beütöd a google-ba hogy Jóska Pistának van-e gyereke és majd kidob valamit. Esetleg közös ismerősöknél puhatolózz,vagy egy magánnyomozó biztosan ki tudja deríteni, de szerintem a legegyszerűbb lenne a barátoddal megbeszélni...
2014. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
28%
Miért ne lehetne egy 40 évesnek gyereke.Kérdezõ még azt sem tudod, hogy volt e nõs vagy nem?Azt sem tudod,hogy elvált vagy nem?A munkahelyén biztosan meg tudhatod, hogy mi a helyzet vele.
2014. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!