Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan reagálnátok, ha egy lány bevallaná nektek az érzéseit?

Figyelt kérdés
Egy fiúval már jóban vagyunk egy ideje, pár hónapja beszélgetünk neten, skypoltunk is pár alkalommal, de élőben még nem találkoztunk. Tudom, hogy nem lehet egy 'virtuális' személybe beleszeretni, nem is állítom, hogy szerelmes vagyok, de mintha kicsit többet éreznék iránta, mint szimpla netes barátság. Tetszünk is egymásnak, bár ezt még az elején tisztáztuk. Ő szeretné, ha a barátnője lennék, mert sokkal normálisabbnak gondol, mint azok a lányok, akikkel eddig találkozott, és tetszik neki, hogy koromhoz képest komoly elhatározásaim vannak a jövőmet illetően. Én is szívesen lennék vele együtt, mert valami megfogott benne, de mivel ezt még az ismerkedésünk elején kérdezte, azt válaszoltam, hogy várjunk a taliig. Mindig alig várom már végre, hogy beszéljünk, halljam a telefonban a hangját, meg kicsit furcsa, de amikor meglátom, hogy írt, akkor mostanában hirtelen megdobban a szívem, meg ettől mindig felvidulok, akármilyen kedvem is volt előtte. Ha már egy kis ideig nem beszélünk, pl egy-két napig, mert mondjuk sokat tanul, akkor már rögtön hiányzik. El se tudnám képzelni, hogy ne beszéljünk többet egymással, nagyon-nagyon hiányozna. Ő is meg én is néha írjuk egymásnak, hogy pl hiányzott a másik, de ha ezt bevallanám, meg azt is, hogy szinte egész nap ő jár a fejemben, akkor hogyan reagálna rá? Fiúk, ti örülnétek neki? 18/l 21/f
2014. márc. 19. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ha járni akar veled, akkor mindenképp örülni fog neki
2014. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fentiek alapján biztosan nem sértődne meg, csak szerintem az a lényeg, hogy még véletlenül se gondolhasson olyanra, hogy könnyen megszerezhető vagy, akiért kicsit se kell küzdeni.
2014. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy én hogyan reagálnék? ha tetszene nekem, akkor valószínű kapcsolat lenne belőle. Ha nem, akkor csak elhívnám úszni, strandra, mert azt szeretem lánnyal.
2014. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!