Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jo ötlet igy bocsanatot kerni ex pasitol?

Figyelt kérdés
Pasimmal par napja szakitottunk mert sajnos eleg csunyan beszeltem vele. Azt mondta meg szeret de kell egy kis ido neki. Pasik ti orulnetek ha baratnotok egy plakatra(nem tul nagy epp hogy olvashato) irna hogy "sajnallom es szeretlek" es olyan helyre raknam hogy lassa az ablakbol? Tul sok? Szeretnem rendbehozni.
2014. márc. 19. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megbocsátanék;) csak jó helyre rakd:)
2014. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne plakátolj hanem gondolkozz el azon amit tettél ha ezzel készen vagy gondold át hogy képes leszel megállni hogy többet meg ne tedd? na itt két lehetőség van egyik a nem ha ezt választod akkor ha egy kicsit is szereted az exed akkor békén hagyod nem bántod meg többet ha viszont igen a válaszod akkor fuss szaladj és kérj tőle bocsánatot kicsit sírj búj hozzá hogy meglágyuljon a szíve és visszafogadjon de akkor utána már ésszel mert lehet máskor már nem lesz ilyen elnéző, és mielőtt bármit is tennél fusson át a fejeden ő mit is jelent neked és menyire szereted.

remélem tudtam segíteni

2014. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A férfiak nem igen szeretik az értelmetlen pazarlást.

Mással is meglephetnéd... egy plakátra bízod az egészet, és kicsengetsz érte x összeget? Hát... nem sokat tettél akkor az ügy érdekében.

2014. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2014. márc. 19. 21:06
 5/6 Csaba68 válasza:
Nem szavak,nem irás, hanem őszinte cselekedetek kellenek!Én nem várnám el egy csuny beszéd végett.Csunya beszéd végett szakitani?.....
2014. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is azért szakítottak. Vagy lehet rám unt. Mindegy. Ha szeret, akkor úgyis visszafogad. Ha nem, akkor kiplakátolhatod az egész várost is akár, akkor is hidegen fogja hagyni. Tapasztalat.
2014. márc. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!