Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki?

Figyelt kérdés

Gáz, ha írok az egyik volt barátomnak, úgy, hogy évekig nem beszéltünk? csak megkérdezném, hogy mi van vele.

nem akarok tőle semmit, csak kíváncsi vagyok, hogy hogy van.


2014. márc. 20. 17:25
 1/8 A kérdező kommentje:
na jó, az szívem mélyén még lehet, hogy akarok valamit..:/
2014. márc. 20. 17:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ráírhatsz! Kitudja h ő mit akar!
2014. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem egész nyugodtan ráirhatsz, ha meg ugy van maximum nem ir vissza, de szerintem visszafog
2014. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Írhatsz nyugodtan.

Ez ugyan olyan mintha az utcán találkoztatok volna hosszú idő után.

Két esélyed van itt vagy vissza válaszol, vagy nem.

2014. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, írj neki, addig úgysem leszel nyugodt.
2014. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi lett belőle? Írtál neki?

Ha nem írtál neki, szerintem nyugodtan írhatsz, főleg, ha nem úgy váltatok el egymástól, hogy megbántottad.

Bár attól is függ az, hogy hogy reagál, hogy hány évesek vagytok.

2014. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én 22 éves vagyok, ő 24, és sajnos úgy váltunk el, hogy megbántottam. 2 évig nem láttam, egy szót sem beszéltünk. Tegnap írtam neki! És ami a legmeglepőbb, azt mondta, hogy nemrég ő is meg akart keresni, hogy letisztázzuk ami annak idején történt, mert így nem jó, és ha megbeszéljük, hátha jobb lesz mindkettőnknek. Szóval pár nap múlva összeülünk kicsit beszélgetni:)
2014. márc. 21. 14:51
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a bátorításotokat, szerintem nem mertem volna írni, ha ennyi nemleges választ kapok, mint ahány igent kaptam:))
2014. márc. 21. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!