Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem is fogok kelleni senkinek komoly kapcsolatra, azért mert nem vagyok kis aranyos, családias lány?

Figyelt kérdés
Már a méreteimből kiindulva se lehetek "kis cuki" és a természetem is inkább energikus, határozott és fegyelmezett minthogy kényes, bájos, mézes-mázos, gyermekszerető feleség tipus. Így senki se fog majd vonzódni hozzám? Milyen tipusu fiúknak/férfiaknak jöhet be az én stílusom (ha egyáltalán tetszhet valakinek) ?
2014. márc. 20. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mik a méreteid?
2014. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
biztos, hogy van, akiknek ez jön be. és te is változol amúgy az idő folyamán. hány éves vagy egyébként?
2014. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a zsák mindig megtalálja a foltját
2014. márc. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dehogynem fog :)
2014. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként 19 éves vagyok. Ja és nem vagyok kövér, csak magas.
2014. márc. 20. 23:21
 6/7 anonim ***** válasza:

kényes, beképzelt csajokat személy szerint nem csípem. egy csajban legyen annyi önbizalom, határozottság amennyi kell,

a fegyelem meg gondolom nem árt.


amúgy milyen a stílusod?


ha gondolod írj rám és ismerkedhetünk :)

2014. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nightek válasza:
Figyelj, láttam én már olyat hogy a lány egy fél fejjel, ha nem többel, magasabb volt a srácnál és boldogan sétáltak kézenfogva, ergo ez nem akadály. A személyiségedre ugyan ez, mindenkinek más jön be. Ha mindenkinek ugyan az a típus, magasság, személyiség lenne a vonzó már kihalt volna az emberiség :D
2014. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!