Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanács kellene, tényleg. Fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács kellene, tényleg. Fiú és lány között lehet bárátság? (30F és 29L)

Figyelt kérdés

Jártam egy lánnyal 3 éve, nem voltunk szerelmesek egymásba, viszont jól éreztem magam vele.

Szakítottam vele (mondván, hogy ne folytassuk, mert nem vagyok szerelmes... és ő sem volt az), a kapcsolat megszakadt, majd 3 év után újra találkozgatunk. Nehéz feloldani magamban, hogy randizunk-e (szerintem nem), vagy barátilag találkozunk (ehhez viszont furcsa helyzet...). Érzek valamit iránta. Szerintetek megmondjam neki?

Jó vele, de pl. ha sms-t kap, ő nem mondja meg kitől kapta, én meg nem kérdezek rá.... Ugyanígy pl. ha én kapok sms-t, ő sem kérdezi meg. Valami olyasmi van a levegőben, hogy mivel nem vagyunk egymás életének a részei... ezért vannak bizonyos dolgok, amiket nem osztunk megy egymással....


Nagyon jól érzem magam vele, de:

1. ha "lépek" (többet szeretnék), és ő nem... akkor nem marad meg ez a baráti viszony közöttünk, illetve nagyon furcsa lenne.

2. ha összejövünk, és szakítunk, akkor sem marad meg ez a jó viszony közöttünk...

3. ha nem jövünk össze (vagy nem próbálkozom meg összejönni vele), akkor "barátok" maradunk, de mindig ott lesznek bennem ezek az érzések, amik miatt nem lesz normális ez a barátság... :(


2014. márc. 20. 23:35
 1/9 A kérdező kommentje:
•bocs elírtam a címben: barátság
2014. márc. 20. 23:36
 2/9 anonim ***** válasza:
30 éves vagy.
2014. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30 évesen ilyen kérdést teszel fel??? Hol éltél eddig ember? A Holdon?
2014. márc. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért ne tehetnék fel ilyen kérdéseket 30 évesen? Pont egy 20 éves nem gondolkozik ilyeneken, ő nem tesz fel ilyen kérdéseket.

Gondoltam, megkérdezem mások véleményét is mielőtt döntök. Ezt csinálják a 30 évesek.

2014. márc. 20. 23:48
 5/9 anonim ***** válasza:

"Gondoltam, megkérdezem mások véleményét is mielőtt döntök. Ezt csinálják a 30 évesek."


Aligha. Eszembe nem jutna ilyet kérdezni. Egyébként is: nő és férfi.

2014. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt megkaptam... :)
2014. márc. 20. 23:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nehéz ügy. Szerintem lépj, mert az jön le az írásodból, hogy ez így nem jó. Ha lépsz, az ilyen mindent vagy semmit. De legalább a kétségek elmúlnak.
2014. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem könnyű okosan dönteni ebben a helyzetben, de szerintem van rá megoldás. Az őszinteség két ember kapcsolatában mindig is döntő és meghatározó, legyen szó barátságról vagy akár többről. Ha férfi vagy a talpadon, akkor odaállsz a lány elé és megmondod, hogy valójában mit érzel iránta.

Most már csak azt kellene eldöntened, hogy az érzéseid mennyire erősek a lány felé, és biztos vagy-e bennük?


28/F

2014. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszer én is kerültem olyan helyzetbe, hogy kezdtem többet érezni egyik barátom (osztálytársam) iránt. Közben pedig nagyon jó barátok voltunk.


Mivel tudtam hogy abszolút semmi esélyem nem lenne nála, így lemondtam róla, és megmaradtunk barátoknak. Az élet úgy hozta, hogy 2 hónappal az után ismertem meg az igazi szerelmet, (azt a férfit aki ma már a férjem:), miután úgy döntöttem elfelejtem ezt a barátot úgy mint férfit.


Szóval életem legjobb döntése volt lemondani róla. Azóta is a legjobb barátom egyébként. Viszont a szerelmet mással találtam meg.:)


Gondold át a dolgot, aztán hallgass a szívedre:) Ha azt súgja hogy valld be neki az érzéseidet, akkor tedd meg. Lehet hogy neked ez lesz a legjobb:)

2014. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!