Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem fogom megbánni a hármast?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogom megbánni a hármast?

Figyelt kérdés

a barátom hármasban akarja csinálni egy másik lánnyal.én belementem,de félek,hogy utána nem lesz olyan a kapcsolatunk,mint előtte.

akik csináltátok ezt korábban,nem bántátok meg,csajok?

22L


2014. márc. 21. 00:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Drágám, ha látnám a jövőt, már rég a Bahamákon süttetném a hasamat.
2014. márc. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
# 1 Láthatod a jövőt, de befolyásolni nem tudod. Magadat látod, ahogy betegen, magányosan fekszel a koszos ágyadban.
2014. márc. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
sztem ez attól függ h a kapcsolatotok ilyen alapokon nyugszik. Meg emberfüggő is. Nem éreznéd magadat megalázottnak a másik nő mellett mikor a pasid a szemed láttára keféli meg? Nem tartasz tőle hogy ő jobban beindítja mint te? Át kell gondolni ezeket
2014. márc. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

Pedig garantált, hogy utána már nem lesz az igazi.

Bár én elgondolkodnék azon a kapcsolaton, ahol a másik nyíltan mást akar d*gni.

2014. márc. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy már nem lesz olyan a kapcsolatotok, mint korábban volt, mert valami újat fogtok csinálni. Hogy meg fogod-e bánni azt nem tudhatjuk, de ha már felmerült benned ez a kérdés, akkor elég valószínű, hogy igen.
2014. márc. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

engem gondolatban felizgat ha ő egy másik csajt is meg....

de nemtom,hogy valóságban elfogadnám e

2014. márc. 21. 00:20
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyen komolyan felmerül benned a kérdés, hogy meg fogod-e bánni, akkor egész biztosan meg fogod bánni.


A barátod ötlete volt, próbálod magadra erőltetni, mert meg akarsz neki felelni. Ő csak nyíltan akar megcsalni. Kecske is és káposzta is. És ha nem tetszik, te leszel a hisztérika.

2014. márc. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Hát azért ezzel vigyázni kell, mert sokan voltak már úgy, akik azt írták őket is felizgatta gondolatban, de a valóságban mégis nagyon rosszul sült el.

Egyébként gondolatban engem is felizgat ez, de én nem merném kipróbálni (mondjuk tény, hogy nekem a barátom még sosem hozta fel ezt a témát). Egyébként szerintem ez jobb, ha megmarad csak fantázia szinten.

22\L

2014. márc. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50-50 lehet meg fog romlani a kapcsolatotok lehet nem.
2014. márc. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%
unatkozó fiatalok már nem tudnak unalmukban mit kitalálni. ha mondjuk dolgozni kéne, hogy el tudjátok magatokat tartani, nem maradna időtök ilyen bohóckodásokra.
2014. márc. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!