Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már fél éve, vagy kicsit több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már fél éve, vagy kicsit több ideje szakítottunk barátnőmmel, képtelen vagyok elfelejteni, szerintetek butaság lenne ezt leírni neki?

Figyelt kérdés

Szóval heti 1-2x találkozunk is törifakon suliban. Képtelen vagyok elfelejteni, ő már éli az életét, attól tartok barátja is alakulóban van, vagy lehet van is nem tudom. De én képtelen vagyok túltenni magam rajta, napról napra van hogy jobb és már nem is gondolok rá, de akkor történik valami és megint képtelen vagyok kiverni a fejemből, és csak rá gondolok. mi a fenét tegyek? leírjam neki szerintetek őszintén az érzéseimet? vagy azzal csak még jobban elrontanék mindent? komolyan úgy érzem NEM tudom elfelejteni bármennyire is el kéne.

Már kavartam én is más lányokkal, egy lánnyal le is feküdtem, de rettenet volt, alig élveztem, nekem sajnos Ő kell és nem tudok mit tenni

18/f


2014. márc. 21. 02:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobb butaság ilyenkor ilyesmivel zaklatni. Én a helyedben elfoglalnám magamat mással. Sport, szórakozás.........új csajok....
2014. márc. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy mit írsz le neki, a Te dolgod.

De ettől visszakapni semmiképp nem fogod.

Ha mondjuk amolyan barát félék vagytok, leírhatnád, de gyanítom, nem úgy váltatok el, hogy barátok lesztek.

2014. márc. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát se nem vagyunk barátok, de nem is utáljuk egymást. beszélgetünk is néha, bár utoljára kb február végén beszélhettünk. hagynom kell a fenébe igaz? az a baj rengetget van a fejemben, és nem találok mást.... kisváros lévén nem találok senkit sajnos, de lehet ezt csak én magyarázom bele.
2014. márc. 21. 03:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne írj neki! Hagyd a fenébe! Én is annyit szenvedtem ezzel és nem éri meg, inkább örülj neki, hogy megszabadultál egy olyantól aki nem szeretek téged. Keress mást, aki szeret.
2014. márc. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

en is tesztet tobb mint fel evig szenvedtem utana. kb minden nap lattam.

de nem eri meg, figyelj oka volt hogy szakitottatok. es tenyleg mas lany után kell nezded, de ne az legyen a cel, hogy lefekudj vele, hanem hogy tudd ot is szeretni. szerintem lepj tovabb, foleg ha o is azt teszi.

2014. márc. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az van, hogy még szerelmes vagy a volt barátnődbe. Ez ugyebár egy kémiai folyamat az agyban. A jó hír, hogy el fog múlni (feltéve, ha nem újítod be azzal, hogy folyton rajta kattogsz). A legjobb amit tehetsz, hogy valamivel lekötöd a gondolataidat, magadat. Hobbi, sport, baráti társaság, amíg elmúlik a dolog az agyadból. Az azért idő. A új csajozás még nem túl jó ötlet, az csak később. Ez nem olyan, hogy kihúzol egy másik fiókot és átpakolod az érzelmeidet. Az új lánnyal óhatatlanul összehasonlítanád a régit, a kémi miatt jól se érzed magad vele igazán és frusztráló mikor nem találod meg benne, amit keresel (mert azzal az előző lány rendelkezik). Szóval foglald el magad valami semleges dologgal és ha kell erővel tereld el a gondolataidat.
2014. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!