Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, jogom van az aggodalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, jogom van az aggodalomra?

Figyelt kérdés

Barátnőm véletlen úgy hagyta gépemet bejelentkezve es éppen egy közös biciklizest beszélt beszélt meg egy egy olyan fiúval akivel régen összevesztek es most ujra elkezdtek beszélni,


Személyszerint engem ez nagyon fellbosszantott , de nem tudom hogy mondjam el barátnőmnek , mit tanácsoltok , mit tegyek ?


2014. márc. 21. 06:30
 1/6 Rékcsi ***** válasza:
Igaz h én lány vagyok, de a tanácsom az h beszéld meg vele úgy h ne vegye támadásnak. Ne feltételetgess meg ilyenek, hanem egyenesen mond meg neki h mi az ami zavar téged. Egyébként pedig egy közös biciklizés még nem jelent semmit :)
2014. márc. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ėn megpofoznám az biztos!


Mit biciklizget ö más fiukkal...


A kapcsolatotok egy nagy kalap SZ@r

2014. márc. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs...

Viszont ha véletlen hagyta úgy és nem te leselkedtél bele akkor simán meg kellene kérdezned..

Hogy úgyhagyta és láttad, és mikor akarta elmondani, vagy miért csak kettesben..


Pl én már férjnél vagyok

Sajnos nem dolgozom, munkát keresek

Néha nagyon rossz egyedül ithon.

Felettünk lakik egy velem korabeli srac, aki ugyancsak nem dolgozik, (mert épp a doktoriját fejezi be)

Néha szoktunk kávézni, neki van kutyusa, és leiszi sétálni, akko el szoktam kisérni..

Egyedül nagyon rossz a séta, el sem indulnék.

Meg sem fordul a fejemben..ezt viccesen tisztáztuk is, már az első kettesben beszélgetés után, hogy mindketten tudjuk hanyadán allunk, mert annal kelelmetleneb nincs amikor az egyik azt hiszi mi van....

A férjem is ismeri, nagyon jőfej és csípem a srácot, de pont a félreértések lehetőségei miatt kicsit örülnék, ha nem férfi, hanem nő lenne.

2014. márc. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
bármi lehet belöle csak barátkozásnak indul aztán jobban megkedveli te féltékenykedsz és belehajszolod a karjaiba a nök saját maguk sem tudják mit szeretnének hazudnak saját maguknak is ...ugyhogy aggódj
2014. márc. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
100%

Mondd el neki őszintén, hogy mi történt, és hogy szereted és az esne a legjobban neked, ha elmondaná, ha találkozik egy másik sráccal - ez a kölcsönös bizalom miatt nagyon fontos. De ugyanígy te is mondj el neki mindent!

Az én barátnőm is megy néha bringázni egy fiúbarátjával (persze velem is), és nincs semmi gond belőle mert tudm, hogy bízhatok benne.

2014. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hátha ezt a TE gépedről intézte és ilyen óvatlanul bejelentkezve hagyta, akkor azt tekintsd JÓ jelnek. Ha mögötted sunnyogna, akkor sanszos, hogy sokkal óvatosabb lenne. Ergó valószínűleg nincs okod aggodalomra.

Ám ha ennyire zavar, akkor viccelődve kérdezz rá, hogy van-e okod aggódni amiatt, amit nyitva hagyott a gépeden. Fontos a pozitív hangnem, hogy ne kényszerítsd rögtön védekezésbe és akkor megkapod a választ amit vársz.

2014. márc. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!