Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhatároztam, hogy én márpedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatároztam, hogy én márpedig bejövök a nőknek és olyan magabiztosan is viselkedem. Gáz ha teremtettem magamnak egy ilyen "világot"?

Figyelt kérdés

24 vagyok, 175cm, 75kg. Egyetlen barátnőm volt eddig 4 évig, de fél éve egyedül vagyok. Ő volt minden téren az első nő az életemben. Sokáig nyüglődtem az elvesztése miatt, de egyszercsak elhatároztam hogy én csajozni fogok és sikeres leszek a nőknél. Barátaim óva intettek tőle, mert szerintük nem vagyok az a típus aki első látásra bejön bárkinek. Szerintük nekem akkor lehet csak esélyem ha a baráti társaságból próbálok találni valakit aki ismeri a belső értékeimet vagy összebarátkozok egy csajjal és onnan próbálom átalakítani a dolgot.

Lány barátaim mondják azt is hogy hiába gyúrtam ki magam kockás hasra, a nők az arcot nézik csak.

Lehet hogy a túlzott magabiztosságom miatt de úgy állok minden nőhöz hogyha próbálkozom akkor van esélyem összejönni vele. Ha csak 1%, de van! Ezért pl. hétvégén elmentem ruhát venni és simán elbeszélgettem az eladó csajjal mintha ismernénk egymást, megdicsértem hogy milyen csinos, a végén pedig elkértem a Facebook elérhetőségét amit meg is adott.

A barátaim szerint annyira váratlanul éri a nőket hogy be merek egyáltalán próbálkozni náluk hogy nem mernem nemet mondani zavarukban. A lány barátok is ezen az állásponton vannak. Ezért nem is mertem felvenni a kapcsolatot egy olyen nővel sem akit leszólítottam.



Most szerintetek is így van? Létezik hogy úgymond megszánnak csak ha már próbálkozni mertem?

Tényleg rossz ez ha úgy csinálok hogy jó pasi vagyok és nem temetkezem a magányba, nem járok lehajtott fejjel? Lehet hogy tényleg hülyét csinálok magamból és ettől akarnak megóvni a barátaim. Amúgy nagyon jó barátok, nem akartak még soha ártani nekem, ezért gondolkodtam rajta, hogy lehet igazuk van.



2014. márc. 21. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igazuk van. Ezek a dolgok olyanok, mint a fizika törvényei. Ha szembe mész velük, csak magadban teszel kárt. A magabiztosság nem rossz dolog, de ha tömény izzadtság szaggal próbálod adni a nagymenőt, mikor szemmel láthatóan más nem tart annak, az már eléggé gáz. Nem muszáj leszegett fejjel róni az utakat sem, de azért egy kis balansz nem árt a kettő között.
2014. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne próbálkozhatnál? Inkább csinálj hülyét magadból és leld örömöd az életedben, mint hogy bevarrt seggel, karót nyelve sorvadj el.


Viszont nem értem mi ez a "mindenáronbekellcsajozni" mentalitás.. Bizonyára lesz majd olyan lány, aki TÉNYLEGESEN felkelti az érdeklődésed, akire igazán vágyni fogsz. Annak tedd a szépet, ne minden lánynak, aki szembe jön, hátha 1% összejön..:D Ez olyan kétségbeesettnek tűnő próbálkozás, mintha mindegy lenne neked, csak dughass már egyet. Szerintem a lányok erre ráéreznek/rájönnek s ez nem javít az esélyeiden. Ne a 100 1%-ára hajts, hanem az 1 100%-ára. Csak matematikailag ugyanaz a kettő.

2014. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Waptolvaj válasza:
Neked gátlásaid vannak, erőltetni semmit nem szabad. Jön minden magától, a kigyúrtság sok nőnél bejön, soknál nem, légy aki vagy, kigyúrtságért szereket ne használj,mert potenciazavart okoz. Ne akarj mindenkit, és ne akarj bárkit, maradj nyugot,türelmes, engedd lazán a csajt.Ha jó vagy társaságként, és tudsz figyelni a nőre az ágyban is, akkor nyert ügyed lesz :)
2014. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jól csinálod. Az arc kinézete egy dolog, de a rendkívül fontos a kisugárzásod és az, hogy milyen a fellépésed. Igen ezt fel lehet venni, pont ahogy te csinálod most, azaz tanulható. Én azt mondom csak így tovább. Az meg hogy szánalomból adnák meg a nők az elérhetőségüket az egy baromság!
2014. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 PearlDiver ***** válasza:

Nem mondom, hogy vegyél vissza, csak tényleg ne erőltesd mindenáron a jófejvagyok, nyomom a dumát stílust. Te is érzed remélhetőleg hogy mi az ami még te vagy, és mi az, ami már erőltetett. De az biztos, hogy a lehetőségeid beszűkülnek, ha csak szomorúan üldögélsz a jeggeden.

Miközben bókolsz mindenféle lányoknak, azért tegyél köztük kölönbséget - ne ajnározz mindenkit gátlástalanul, és ha valaki kifejezetten tetszik, az érezze, hogy számodra különleges. Így a hitlét sem veszti el az egész hozzáállásod.

2014. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nagyon jól csinálod. csak legyél tudatos mindig, éld meg a kudarcokat is, de ne keserítsenek el.

csak így lehet fejlődni. Szurkolok.

2014. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem próbálok igazából mást adni mint ami vagyok, mert amit "előadok" az az igazi énem, csak az eddigi kudarcaim és visszajelzések miatt visszafogtam magamat és felvettem egy olyan stílust amit elvárnak mások egy kevésbé helyes pasitól (ez a háttérbehúzódás, meghunyászkodás, feltétlen udvariaskodás, alájátszás a helyesebb haverokank stílus). Most meg magamat adom igazán bármit is gondoljanak.


Tényleg igaz hogy nem kéne össze-vissza udvarolnom, csak valahogy nem tudom hogy kinél is próbálkozhatok igazán annyira telebeszélték a fejemet azzal, hogy én csak pl. túlsúlyos, önbizalomhiányos, nekem nem tetsző lányoknál lehet esélyem (amúgy velük sincs semmi baj, csak nekem nem ők tetszenek). És most felüdülés hogy azokra akikre rá se mertem nézni és lesütöttem a tekintetemet, most szóbaállnak egyáltalán velem (az mindegy most hogy lehet e belőle kapcsolat). Nekem ez is új, mert annyira beleéltem magamat a csúnya, lúzer srác szerepébe hogy azt képzeltem hogy egy "olyan csaj" kiröhög és elküld a fenébe. Ehhez képest felüdülés hogyha szimpatikus vagyok és jó a szövegem, akkor még talán meg is ismernének jobban is.


Nem akarok egyéjszakás kalandokat meg 100 barátnőt váltogatva, csak most próbálom feszegetni az eddig elzárt határaimat és ismerkedni. Úgy vagyok vele, hogy lehet pont megtalálom azt akit keresek de ha nem próbálkozom akkor lemaradok róla.


Ha meg profára kell esnem, azt is vállalom. Ha egyedül is maradok és tényleg nem fogok kelleni a kutyának sem, 10 év múlva egyedül nem mondhatom majd hogy "Mi lett volna ha ..."

2014. márc. 21. 13:42
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
"kigyúrtságért szereket ne használj,mert potenciazavart okoz" Ma uraim és nők, láthattuk a 1. hozzáNEM értőt.
2014. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik az összes barátod idióta, gratulálok.

Az előttem szólók sok mindent leírtak, nekem is az a véleményem, hogy erőltetni nem szabad, de a kérdésedből kiindulva egyszerűen arról van szó, hogy megráztad magad és nem maradtál a skatulyádban. Ez tökéletes reakció. Hidd el ez sokkal többet számít mint az, hogy helyes vagy-e. 24 évesen mindenképp.

De mi ez mostanság, hogy a facebook elérhetőségét kérik el a nőknek? Ezen beszarok. Felhívni már smafu vagy mi? Komolyan facebook?


Szóval szerintem éljen a magabiztosság és a kezdeményezés. A nők 90%-a erre vár. Én sem nézek ki jól, és nem áltatom a nőket, csak dugni akarok. El se hiszed hányszor bejön.


35F

2014. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valaki megint megelőzött, és megmondta a tutit. Szóval ne hallgass a kétkedőkre, jól csinálod. A nők szeretik, ha egy pasi tudja, mit akar, és azért meg is tesz mindent. Ha ehhez még humor is társul, főképp nyert ügyed van.
2014. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!