Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbízhatatlan ösztönlényeknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízhatatlan ösztönlényeknek tartom a férfiakat és emiatt senki emberfiában nem tudok bízni. Hogy tudnám ezt levetkőzni?

Figyelt kérdés
Nem hiszek benne, hogy 2 ember évekig, vagy évtizedekig hűséges tud lenni egymáshoz úgy, hogy soha egyetlen kósza félrekufircolás se csússzon be. A férfiakat állati ösztönöktől vezérelt lényeknek tartom, akiknek 1 pi.na nem elég, mindig újat akarnak. Hogy lehet így építeni bárkire is családot stb? Szerintem nincs kivétel. Lehet egyik másik talán jobb, de mindbe ott van az ősi ösztön. Az ismeretségi körömben egyetlen olyan párkapcsolatról nem tudok beszámolni, ahol valaki ne ment volna félre. Nincs kedvem mindig attól félni, hogy mikor ver át valaki, akit szeretek. Őrjítő ez a gondolat, hogy tudnám ezt megmásítani magamban? Hogy tudjak bízni?
2014. márc. 21. 10:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%

üdv

én még asszonyt az esküvő reggelén is megcsaltam...na és megtudta?

azóta is velem van, és vagy egy tucat barátnőm volt mellette.

de neki is, mert lekádereztem.

engem nem zavar, ő meg nem tud róla.

2014. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 1-es!

Na most aztán végképp elvetted a kérdező kedvét a férfiaktól:)

2014. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
19%
köszönjük kedves kérdező, egy feminista nő agymenését olvashattuk általad...
2014. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Kerdes - ha ennyire lenezed a ferfiakat, akkor megis mi szukseged van rajuk?
2014. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
Ja, a megoldas egyszeru: keress egy luzert aki senkinek se kell, o nem fog megcsalni, mert nem lesz kivel :)
2014. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
16%
én sem bízok... mind a farka után megy... ez az igazság
2014. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%

A virágszál nem akadályozhatja meg, hogy a méhecske más bibéket is beporozzon. De gondoskodhat róla, hogy olyan szép legyen a méhecske számára, hogy az minduntalan visszaszálljon rá.


Ugyanúgy, ha a méhecske túl sokat van távol, a szép virág megérdemli, hogy törődjenek vele a dongók, darazsak és pillangók. De ha a méhecskét szereti, akkor a legfinomabb nektárcseppeket neki tartogatja.


Viszont aki sokat cserélgeti a beporzóit meg a virágokat, az előbb-utóbb kifogja a levéltetvet vagy a húsevő virágot.

2014. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű: akkor kezdj nőkkel
2014. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%

7es

hát ez odavert!!!

nagyon jó volt amit írtál!

2014. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
én sem bízok ebben, a pasi aki elcsábított, nős, és mástól kell megtudnom?
2014. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!